Insta GO ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

11 Kasım 2016 Cuma

Insta GO !


Günümüzün popüler fotoğraf paylaşım servisi Instagram'ın, canlı yayın özelliği üzerinde çalıştığı daha önce ortaya çıkmıştı. Instagram'ın bu yeni özelliğini, şirketin CEO'su da doğruladı!

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Instagram canlı yayın özelliği doğrulandı!
Günümüzün popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram'ın, canlı yayın özelliğini kullanıcılara sunmak için test sürecine başladığını daha önce sizlere duyurmuştuk.

Hatta, Rusya'da yaşayan bir kullanıcı beta sürecinde olan canlı yayın özelliğine erişerek, ekran görüntülerini sosyal medya sitelerinde paylaşmıştı.

Kevin Systrom, canlı yayın özelliğini doğruladı!
Instagram CEO'su Kevin Systrom, Financial Times ile yaptığı bir söyleşide canlı yayın özelliğinin kendileri için oldukça heyecan verici olduğunu ve insanlar arasında ilişkileri güçlendirerek birbirlerine daha yakın olabilmeleri için inanılmaz bir yol alınmasını sağlayacağını belirtti.Kevin Systrom canlı yayın özelliğinin ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında bir bilgi vermezken, Instagram'ın bu yeni özelliğinden kısaca bahsetmek gerekirse, birisi canlı yayına başladığında uygulamanın en üstünde yer alan hikayeler bölümünde canlı yayında olduğuna dair bir ibare görüntüleniyor.

Siz canlı yayına başlamak istediğinizde ise, Go Insta! adı verilen büyük kırmızı butona tıklamanız yeterli olacak. Tabi, canlı yayın özelliğinin geliştirilmeye devam edildiğinin ve kullanıcılara sunulduğunda bazı farklılıklar ile birlikte gelebileceğinin unutulmaması gerekiyor.

webteknoetiketler::Insta GO !

Post Top Ad