Google Music Değişti ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

14 Kasım 2016 Pazartesi

Google Music Değişti !


Google'ın çevrimiçi müzik dinleme servisi Google Play Müzik, yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte tasarımsal anlamda baştan aşağı yenilenerek kullanıcı dostu bir arayüze kavuştu.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Google Play Müzik yenilendi!
Google, çevirimiçi müzik dinleme servisi Play Müzik'in tasarımını baştan aşağı yeniledi. Ayrıca, yeni tasarımın yanı sıra Google Play Müzik, yapay zeka teknolojileri sayesinde artık daha kişisel bir deneyim sunuyor.

Peki, bu haftadan itibaren Android ve iOS uygulamalarının yanı sıra web sitesi üzerinden Play Müzik'in yeni tasarımı ile kullanıcıları buluşturacak olan güncelleme, hangi yenilikleri beraberinde getiriyor?

Kişiselleştirilmiş yazılım ile her açılışta farklı bir arayüz!
Google Play Müzik, artık yeni yapay zeka teknolojisi sayesinde bulunduğunuz konum, etkinlik ve hava durumu gibi kriterleri analiz ederek ruh halinize uygun çalma listeleri önerebiliyor. 

Google'ın kişiselleştirilmiş yazılım stratejisini bir kez daha ön plana çıkaran güncelleme ile Play Müzik her açılışta sizi farklı bir arayüz ile karşılıyor.Yeni yetenekleri ile Apple Music ve Spotify gibi servislerin karşısında ciddi bir rakip olmayı hedefleyen Google, otomatik öğrenme özelliği sayesinde Cumartesi akşamı size parti için uygun çalma listeleri önerirken, Pazar akşamı dinlenirken dinleyebileceğiniz çalma listeleri öneriyor.

webtekno

etiketler:Google Music Değişti !

Post Top Ad