728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  12 Kasım 2016 Cumartesi

  Black Friday Telefon Fiyatları Üzerinde ki Etkisi !


  Her sene büyük oranlarda indirimlerin yapıldığı Black Friday, Best Buy'da satılan akıllı telefon fiyatlarını nasıl etkileyecek?

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Birçok Amerikalı’nın sene boyunca beklediği etkinliklerden birisi olan Black Friday yaklaştı. Her sene olduğu gibi bu sene de neredeyse tüm ürünlerde indirimler olacak ve akıllı telefonlar, yeniden en yüksek oranda indirime sahip olan cihazlar arasında bulunuyor.

  Ülkemizde maalesef böyle bir etkinlik yok ancak Black Friday'in telefon fiyatlarını nasıl etkilediğini merak eden takipçilerimiz için, Best Buy'daki indirim oranlarını araştırdık. İşte ekrana ekmek bandırtacak o müthiş indirimler:

  Samsung Galaxy S7


  Galaxy S7, Black Friday’de Best Buy üzerinden sadece 550 dolara satın alınabilecek. Bu fiyat, akıllı telefonun normal fiyatından tam 120 dolar daha ucuz.

  Huawei Honor 8


  Çinli üreticinin akıllı telefonu Honor 8, Black Friday’e özel olarak 330 dolara satılacak. Akıllı telefonun gerçek fiyatı ise 400 dolar.

  iPhone 7 ve iPhone 7 Plus


  Black Friday’de, iPhone 7’nin veya iPhone 7 Plus’ın fiyatında herhangi bir değişiklik görmeyeceğiz. Fakat bu iki akıllı telefondan birisini alan kişiler, Target, Walmart ve Best Buy’dan 250 dolarlık hediye çeki kazanacaklar.

  LG G5


  Aynı yeni iPhone modellerinde olduğu gibi LG G5’te de herhangi bir indirim yapılmıyor. Akıllı telefonu satın alanlar, 300 dolarlık hediye çeki kazanacaklar.

  Moto Z


  Motorola Moto Z’yi 24 aylık Verizon taahhütlüyle satın aldığınız takdirde, akıllı telefonu orijinal fiyatından tam 384 dolar daha ucuza satın alabiliyorsunuz.

  webtekno  etiketler:Black Friday Telefon Fiyatları Üzerinde ki Etkisi !
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Black Friday Telefon Fiyatları Üzerinde ki Etkisi ! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top