728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  5 Kasım 2016 Cumartesi

  Apple'da Ucuzluk !


  Yeni MacBook Pro modellerinin sadece USB Type-C girişine sahip olması nedeniyle Apple, USB Type-C adaptörlerinde indirim yapacağını açıkladı!

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Apple, USB Type-C adaptörlerini ucuzlatacak!
  Geçtiğimiz günlerde duyurulan MacBook Pro modellerinin ardından Apple, sadece USB Type-C girişi tercih etmesinden dolayı eleştirilmişti.

  Yeni MacBook Pro modellerini satın alan bir kişi, SD kartları ve Tip-A kullanan USB bellekleri adaptör olmadan cihazına bağlayamıyor. Ayrıca iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcılarının dahi, telefonlarını bilgisayara bağlamak için adaptöre ihtiyacı var.

  Görünüşe bakılırsa bu durumun farkında olan Apple, USB Type-C adaptörleri hakkında bir açıklama yaptı ve fiyatlarda indirime gideceğini açıkladı!

  İndirim sonrası fiyatlar ne olacak?
  Yaptığı açıklamada fiyatların yıl sonu itibarıyla düşeceğini belirten Apple, bütün Type-C adaptörlerinde indirim uygulayacak.

  Gelen ilk bilgilere göre USB Type-C'den USB Tip-A'ya çeviren adaptör 19 dolardan 9 dolara, Thunderbolt 3 ve 2 adaptörü 49 dolardan 29 dolara, Lightning adaptörü 35 dolardan 29 dolara, çoklu adaptörler ise 69 dolardan 49 dolara düşecek.  Bunlarla birlikte USB Type-C kullanan aksesuarlarda da indirim olacak. Örneğin SanDisk'in USB Type-C kullanan SD kart okuyucusu 49 dolardan 29 dolara düşecek.

  shiftdelete


  etiketler:Apple'da Ucuzluk !
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Apple'da Ucuzluk ! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top