Apple Destek Uygulaması Yayınlandı - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

13 Kasım 2016 Pazar

Apple Destek Uygulaması Yayınlandı


Hollanda'da çıkışını gerçekleştiren Apple Destek uygulaması ile birlikte Apple kullanıcıları, cihazları için hızlı ve kolay bir şekilde destek alabilecekler.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Apple, Hollanda'da yaşayan kullanıcılar için cihazları hakkında destek alabilecekleri bir uygulamayı App Store'dan kullanıma sundu. Kullanıcılar, uygulama ile birlikte tüm Apple cihazları için anlık destek alabilecekler.
Apple Destek uygulaması ile anlık yardım alma imkanı

TechCrunch'ın haberine göre, şimdilik Hollanda mağazasında kullanıma sunulan Apple Destek uygulaması ile birlikte kullanıcılar; cihazlarıyla ilgili ipuçları, tavsiyeler ve çözüm yönergeleri ile ilgili makalelere bu uygulama üzerinden ulaşabilecek. 

Hem resmi Apple mağazalarından hemde yetkilendirilmiş Apple mağazalarından servis için randevu alabileceğiniz uygulama da aynı zamanda cihazınızla ilgili destek almak için anlık sohbet, e-mail veya sesli konuşma imkanlarına sahip olacaksınız.

Uygulamada, Apple hesabınıza kayıt ettiğiniz tüm cihazlar görüntülenecek.

Türkiye'de kullanılabilecek mi ?Şimdilik Dünya'da sadece Hollanda'da kullanıma sunulan uygulamanın gelecek günlerde Avrupa'nın diğer ülkelerinde ve Amerika'da da çıkması bekleniyor. Özellikle uygulamanın şimdiden Türkçe dil desteğine sahip olduğunu belirtelim. Bu servisin en kısa süre içerisinde Türkiye'de de kullanılabileceği düşünüyoruz.

SDN - ShiftDelete.Net

Post Top Ad