728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  13 Kasım 2016 Pazar

  Apple Destek Uygulaması Yayınlandı


  Hollanda'da çıkışını gerçekleştiren Apple Destek uygulaması ile birlikte Apple kullanıcıları, cihazları için hızlı ve kolay bir şekilde destek alabilecekler.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Apple, Hollanda'da yaşayan kullanıcılar için cihazları hakkında destek alabilecekleri bir uygulamayı App Store'dan kullanıma sundu. Kullanıcılar, uygulama ile birlikte tüm Apple cihazları için anlık destek alabilecekler.
  Apple Destek uygulaması ile anlık yardım alma imkanı

  TechCrunch'ın haberine göre, şimdilik Hollanda mağazasında kullanıma sunulan Apple Destek uygulaması ile birlikte kullanıcılar; cihazlarıyla ilgili ipuçları, tavsiyeler ve çözüm yönergeleri ile ilgili makalelere bu uygulama üzerinden ulaşabilecek. 

  Hem resmi Apple mağazalarından hemde yetkilendirilmiş Apple mağazalarından servis için randevu alabileceğiniz uygulama da aynı zamanda cihazınızla ilgili destek almak için anlık sohbet, e-mail veya sesli konuşma imkanlarına sahip olacaksınız.

  Uygulamada, Apple hesabınıza kayıt ettiğiniz tüm cihazlar görüntülenecek.

  Türkiye'de kullanılabilecek mi ?  Şimdilik Dünya'da sadece Hollanda'da kullanıma sunulan uygulamanın gelecek günlerde Avrupa'nın diğer ülkelerinde ve Amerika'da da çıkması bekleniyor. Özellikle uygulamanın şimdiden Türkçe dil desteğine sahip olduğunu belirtelim. Bu servisin en kısa süre içerisinde Türkiye'de de kullanılabileceği düşünüyoruz.

  SDN - ShiftDelete.Net

  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Apple Destek Uygulaması Yayınlandı Rating: 5 Reviewed By: Zuhal Özden
  Scroll to Top