Xiaomi Mi Note 2 Süprizle Gelecek - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

8 Ekim 2016 Cumartesi

Xiaomi Mi Note 2 Süprizle Gelecek


Önümüzdeki ay satışa çıkacağı söylenen Xiaomi Mi Note 2 hakkında şirket CEO'su Lei Jun bir açıklama yaptı ve cihazla birlikte kullanıcıları bir sürprizin beklediğini söyledi.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Yeni Xiaomi amiral gemisi modeli Xiaomi Mi Note 2, merakla beklenen bir telefon ve yavaş yavaş da kendisiyle ilgili ayrıntılar belli oluyor. Üstelik son olarak da şirket CEO'su Lei Jun'dan bazı açıklamalar geldi.
'Sürpriz' açıklaması CEO'dan geldi

İddialara göre Xiaomi Mi Note 2'de 5.5 inç, eğimli kenarlara sahip, 1440 x 2560 çözünürlüklü AMOLED bir ekran olacak. Son olarak Snapdragon 835 çipset söylentileri de ortaya çıkarken, 21 MP çift kamera, premium modelde 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza da diğer özellikler arasında.


Xiaomi CEO'su Lei Jun geçtiğimiz günlerde Xiaomi Mi Note 2'nin seri üretimde olduğunu açıklamıştı ve şimdi de cihazla ilgili bir sürpriz de olacağını dile getirdi. Her ne kadar bu 'gizemin' ne olduğunu henüz bilmiyor olsak da, Xiaomi Mi Note 2 muhtemelen yurt dışında 300 dolar fiyat bandında satışa çıkacak ve bu fiyat da, bu özelliklerde bir telefon için kesinlikle şaşırtıcı. Xiaomi Mi Note 2'nin önümüzdeki ayın ortalarında satışa çıkması bekleniyor.

SDN - ShiftDelete.Net

Post Top Ad