WhatsApp' a Güncelleme Yeni Özellikler ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

4 Ekim 2016 Salı

WhatsApp' a Güncelleme Yeni Özellikler !


WhatsApp'a yeni gelen bu güncelleme bakalım bize neler getiriyor.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


WhatsApp uygulamasına önemli güncelleme!
Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Android kullanıcıları için yepyeni özellikleri içinde barındıran bir güncelleme yayınladı. 

Facebook tarafından satın alındıktan sonra hızla büyüyen servis, yeni sürümüne fotoğraf düzenleme özelliğini ekledi.


WhatsApp ile fotoğraf düzenleme
Bu özellik sayesinde fotoğraf ve videolarınıza emoji ekleyebilir, yine fotoğraf ve videolar üzerinde çizim yapabilirsiniz. İsterseniz fotoğrafların üzerine yazı yazmak ve bunları farklı fontlar aracılığı ile yapmak da mümkün.Flaş özelliği de yenilikler arasında!
WhatsApp'ın yaptığı açıklamaya göre kamera özelliği artık öne bakan flaşları da destekleyecek. Bu şekilde çok daha güzel pozlar çekmek artık daha kolay hale gelecek. Bu özellik sayesinde ışığın az olduğu ortamlarda telefonunuzun ekranı parlayacak, ve fotoğraflar daha kaliteli bir hal alacak.

Tüm bunların dışında Whatsapp video çekiminde zoom özelliğini geliştirirken, ön ve arka kamera arkasında geçiş yapmayı daha da kolaylaştıracak adımlar attı.

Uygulama Google Play Store üzerinde şu an mevcut olmakla birlikte, hali hazırda WhatsApp kullananlar yeni özelliklere erişebilmek için uygulamayı güncellemek zorunda. Bu yeni güncellemenin iPhone'lara da en kısa zamanda çıkması bekleniyor.


shiftdelete

etiketler:WhatsApp' a Güncelleme Yeni Özellikler !

Post Top Ad