Steam'da İndirimler Başladı ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

29 Ekim 2016 Cumartesi

Steam'da İndirimler Başladı !


Her indirimi ile cüzdanlarımıza göz diken Steam platformu, yeni bir indirim etkinliğe ile karşımıza çıktı. Steam Cadılar Bayramı etkinliği resmi olarak başladı!

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Steam Cadılar Bayramı indirimi başladı!
Yılın son aylarını yaşarken; geçtiğimiz haftalardan itibaren yeni nesil yapımlar da mağazalardaki yerini almıştı. Bu süreç içerisinde boşalan cüzdanlarımız tam rahat nefes alacak derken, Valve ekibinden yeni bir indirim rüzgarı geldi.

Steam platformunda yapılan yeni etkinliğimiz, Cadılar Bayramı adı altında birçok korku yapımını daha uygun bir hale getiriyor.

Geçtiğimiz saatler içerisinde başlayan Steam Cadılar Bayramı etkinliğine kabaca göz attığımız zaman, biz Oyuncuların son dönemlerde şikayet ettiği bir konu daha gün yüzüne çıkıyor.

Geçtiğimiz aylardaki indirim etkinliklerinde olduğu gibi, bu indirim rüzgarında da eski indirim etkinliklerine göre bir hayli cimri davranıldığını görmekteyiz.Yapımlar değil, indirimler korkutuyor
%25 indirim oranından başlayan indirim rüzgarı, %85 indirim oranına kadar varan yapımlar ile birlikte karşımıza çıkıyor. Korku türündeki oyunların yanı sıra, bu yılki etkinlikte korku filmleri de indirimden yararlandı.

Ayrıca, birçok yapım için; Cadılar Bayramı'na özel olarak ek paketler yayımlanırken, ücretsiz güncellemeler de bizlerle buluştu. 

Yaklaşık olarak dört gün sürecek olan Steam Cadılar Bayramı indirim etkinliği, 1 Kasım tarihinde sona erecek. Eğer bu sıralar başınızı yeni nesil yapımlardan ayıracak zamanınız var ise; sizleri etkinlik sayfasına alalım.

shiftdeleteetiketler:Steam'da İndirimler Başladı !

Post Top Ad