Sosyal Medyada Olaylar Devam Ediyor ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

12 Ekim 2016 Çarşamba

Sosyal Medyada Olaylar Devam Ediyor !


Sosyal medya da olaylar olmaya devam ediyor.
Twitter ve Vine fenomeni Amanda Cerny, kendisine Twitter'dan mesaj atan Yozgatlı dayıya yine Twitter üzerinden evlenme teklifi etti.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Dün, ülkedeki sosyal medya tarihinin en fantastik günlerinden biri yaşandı. Justin Bieber'la olan ilişkisi sayesinde tüm dünyanın tanıdığı Twitter ve Vine fenomeni Amanda Cerny, kendisini Yozgat'a davet eden dayıya cevap vererek içimizde değişik hisler uyandırmıştı. Ülkede bir günde tam anlamıyla infial yaratan Cerny, kendisine gösterilen ilgiye karşılık memnuniyetini dile getirmek için mi yoksa ciddi ciddi düşündüğü için mi bilinmez ama dün akşam, Yozgatlı dayıya Twitter üzerinden evlilik teklifinde bulundu. 

Özellikle giydiği kıyafetten ve fotoğrafın çekildiği ortamdan niyetinin ciddi olduğunu açık açık belli eden Cerny (şakadan bile olsa evlilik teklifi etti, ötesi var mı?), son birkaç günde Türkiye'deki sosyal medya kullanıcılarının favori ismi haline gelmeyi başardı.


View image on TwitterTHE YENGE!!!!!


I must now go to Yozgat and find a new husband... The love of my life turned out to be a married man. 

Can someone please translate what in the world is happening between me and Turkey right now 😂😂😂❤️🙈My dearest @caferlalek ... Will you marry me? Benimle evlenir misin? pic.twitter.com/6Tn8RHa9M8

I must now go to Yozgat and find a new husband... The love of my life turned out to be a married man. 


I need to do a Turkish video to welcome my new life as TURKISH QUEEN! haha love you guys. This is so great.


webteknoetiketler:Sosyal Medyaya Olaylar Devam Ediyor !

Post Top Ad