Sosyal Medyayı Alt Üst Eden Olay! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

11 Ekim 2016 Salı

Sosyal Medyayı Alt Üst Eden Olay!


İki gün önce Amanda Cerny’i Yozgat’a davet eden Cafer Lalek isimli vatandaş’ın bu özgüveni dalga konusu iken Amanda bu mesaja cevap verdi.Bu cevabın ardından sosyal medya yıkıldı.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Özellikle orta yaş ve üzeri sosyal medya kullanıcıları, tam manasıyla kullanmayı bilmedikleri için çoğu zaman kendilerini komik duruma düşürebiliyorlar. Bunun en son örneği ise Cafer Lalek isimli bir abimiz.

Yukarıda görebileceğiniz gibi 91 doğumlu olan PlayBoy güzeli ve Vine fenomeni Amanda Cerny, 'Ada hayatı' diye bir fotoğraf paylaşmış, üzerine Cafer abimiz ise “Yozgada gelirsen seni birgün misaffir edebilirim.” şeklinde özgüven patlaması sayılabilecek cevabıyla dikkat çekmişti. 
Hem yazım şekli hem de bu özgüveni ile sosyal medyada oldukça konuşulan Cafer abi, dalga konusu ve “İşte aradığım özgüven” gibi komik mevzulara dahil edilirken efsane bir durum ortaya çıktı..@caferlalek bing did a horrible job translating this... haha. But what I got from it was that you are suggesting I visit Turkey? 💃🏻✈️

Hiç kimsenin beklemediği bir şekilde Amanda’dan cevap alan Cafer abimize, “Bing gerçekten bunu çevirmede oldukça berbat.. Haha.. Ama anladığım kadarıyla beni Türkiye’ye ziyarete davet ediyorsun?” şeklinde cevap verince tüm Türk sosyal medya dünyası net bir argo tabirle “kapamuş oldu.

Hatta geri de kalmayan Cafer abi “Türkçen yog mu?” diye de sorarak “Acaba cevap gelecek mi?” düşüncelerini kafamıza kazıdı.

Eğer olur da Amanda bu abimizle görüşmek için Yozgat'a gelirse Türk sosyal medya tarihinin en büyük olayına tanıklık edebiliriz. Merakla gelişmeleri bekliyoruz.

İşte bu yaşanan durum sonrasında sosyal medyadan gelen tepkilerden bazıları;

webtekno

@caferlalek @AmandaCerny dayı milyonlarca erkeğin hayalini yozgatı kullanarak düşürdün sen muazzam bir detaysın
etiketler:Sosyal Medyayı Alt Üst Eden Olay!

Post Top Ad