Siz Macbook Almayın Microsoft Size Para Ödesin ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

28 Ekim 2016 Cuma

Siz Macbook Almayın Microsoft Size Para Ödesin !


Microsoft, daha önce gerçekleştirdiği Surface değişim programını Apple bilgisayarlar için duyurdu. Eğer eski Mac'inizi getirirseniz Microsoft size 650 dolara kadar para ödeyecek!

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Microsoft, Mac almayın diye para ödeyecek!
Microsoft, geçen sene eski Microsoft Surface'i yenisiyle değiştirebileceğiniz bir"eskisini getir yenisini götür" kampanyası düzenlemişti.

Şimdi ise yeni bir açıklama yapan Microsoft, MacBook deneyiminden tatmin olmamış kullanıcıların Microsoft Surface deneyimini yaşamaları için bir değişim programı düzenlediklerini duyurdu. Şirket, 117 farklı MacBook için 650 dolara kadar para ödemesi yapacağını açıkladı.


Önceden satın aldığınız MacBook Pro veya MacBook Air'i, Microsoft Surface Book veya Surface Pro 4 ile değiştirmenize olanak sağlayan değişim programı, eski MacBook'unuzun durumuna göre, Surface Book veya Surface Pro 4 için indirim olanağı sunuyor.

Değişecek MacBook'un ekranında herhangi bir çatlak veya ölü piksel olmaması, açılışında bir problem olmaması ayrıca klavyesinin de düzgün çalışması gerektiğini belirten Microsoft, eski MacBook'unuzu şarj aletiyle birlikte satın alacağını da özellikle belirtti.

Microsoft iPhone ve iPad de satın alıyor!
Ayrıca Microsoft'un bir süredir eski iPad veya iPhone cihazlarınızı Microsoft'un yeni cihazları ile değişmeniz koşuluyla satın aldığını da düşünürsek, Microsoft, MacBook değişim programıyla birlikte kullanıcıların Apple ürünlerini satın almaması için her şeyi yapıyor gibi görünüyor.

Microsoft'un, MacBook Pro ve MacBook Air için düzenlediği eskisini getir yenisini götür kampanyası 10 Kasım'a kadar Amerika'daki Microsoft mağazalarında ve Microsoft'un web sitesinde devam edecek.
etiketler:Siz Macbook Almayın Microsoft Size Para Ödesin !

Post Top Ad