Samsung Kullanıcılarının Bu Olaylara Tepkisi Ne Oldu ? - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

15 Ekim 2016 Cumartesi

Samsung Kullanıcılarının Bu Olaylara Tepkisi Ne Oldu ?


Galaxy Note 7 olayından sonra Samsung kullanıcılarının şirkete bakış açısı ne? Bu konuda yapılan bir anket, ilginç sonuçları da beraberinde getiriyor.Kullanıcılar tarafından bu konuda yapılan bir anket ilginç fikirleri ortaya koyuyor.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Galaxy Note 7 olayından sonra Samsung kullanıcılarının şirkete bakış açısı ne? Bu konuda yapılan bir anket, ilginç sonuçları da beraberinde getiriyor.

Samsung kullanıcıları ne düşünüyor?
Samsung son günlerde Galaxy Note 7 olayı ile gündemin en sıcak noktasında yer alıyor.

Devam eden pil problemi nedeniyle üretimi durdurulan Galaxy Note 7 için global ölçekte bir geri çağırma söz konusu.

Peki bu durum mevcut Samsung müşterilerinin şirkete bakış açısını nasıl değiştirdi? Bu konuyu ele alan Branding Brand, ABD'de 1,020 kişinin katıldığı bir anket düzenledi.

Mevcut Samsung kullanıcıları ne düşünüyor?
Sadece Samsung kullanıcılarının yer aldığı anket sonuçlarına göre katılımcıların %40'ı bir başka Samsung telefonu almayı düşünmüyor.

Bir daha Samsung telefon almayacağını söyleyen bu insanların %30'u iPhone 7 alacağını söylerken, kalan %70'i Android işletim sisteminde kalacağını beyan etti.


Bu arada anketin bir diğer ilginç sonucu da, gelecekte Samsung markalı bir akıllı telefon almayacağını söyleyen katılımcıların %8'i Google Pixel'e geçeceğini söylemesi.

Agresif bir reklam politikasıyla satışa çıkan Google Pixel modelleri, her ne kadar ilk çıktığında ses getirse de, diğer akıllı telefonlara nazaran biraz sönük kalmıştı.

shiftdelete

etiketler:Samsung Kullanıcılarının Bu Olaylara Tepkisi Ne Oldu ?

Post Top Ad