Samsung Kullanıcıları Note 7'lerini Geri Vermiyor ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

12 Ekim 2016 Çarşamba

Samsung Kullanıcıları Note 7'lerini Geri Vermiyor !


Samsung’un değişim kampanyasına davet ettiği ABD’deki Galaxy Note 7 kullanıcıları ürünleri geri vermemekte son derece kararlılar hatta bunu sosyal medyada da söyleyenlerin sayısı oldukça fazla gözüküyor.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Samsung, Galaxy Note 7 modelinden vazgeçmiş olabilir fakat bazı fanları hala Note 7’yi kullanmaya devam ediyor. 

Salı günü Galaxy Note 7’nin üretimini tamamen durdurduğunu ve kullanıcılarının cihazlarını kapatarak geri göndermesini isteyen Samsung, yıllar içinde kazanmış olduğu sadakatin ne denli güçlü olduğunu da görmüş oldu. 

Aşağıda ABD’deki Galaxy Note 7 kullanıcılarını değişim kapsamında bilinçlendirmek ve yönlendirmek için 7 Eylül tarihinde bir tweet atan Samsung’a bazı kullanıcılar karşılık olarak telefonlarını tutmaya devam edeceklerini belirten yorumlarda bulundular. Bu kişilerden bir tanesi de New York’tan EMS işçisi olan Robinson Suarez.

Here’s how Galaxy Note7 users in the USA can get their replacement device: http://www.samsung.com/us/note7exchange 
@SamsungMobile what are you all going to do now? We demand better. Im keeping my note 7.

@SamsungMobileUS I'm keeping my Note 7. I have the replacement and it stays cool. Nuf said.Suarez, Galaxy Note 7’yi satın almadan önce Note 3 kullandığını ve bu telefonu almak için 3 yıl boyunca beklediğini söylüyor. 

Piyasadaki diğer telefonlarla kıyaslama yaptığında Note 7’nin tasarım ve donanım açısından hiçbir rakibinin bulunmadığını söyleyen Suarez, arkadaşlarının kendisiyle dalga geçmesine rağmen telefonunu kullanmaya devam edeceğini belirtiyor. 

‘Dalga geçmek için internette adıma caps bile yapmışlar ama ben asla telefonumdan vazgeçmeyeceğim’ diyen Suarez, eminim Samsung’un en sadık ilk 3 müşterisi arasına adını yazdırmıştır.

Sadık olmasının yanı sıra Suarez’in bu kararı almasında Galaxy Note 7’yle 2 saat boyunca film izlemiş olmasına rağmen cihazda en ufak bir ısınma bile hissetmemesi etkili olmuş. 

Açıkçası düşüncelerinizi çok merak ediyorum. Siz de böyle sadık bir müşteri misinizdir? Adam cebinde saatli bomba taşıyor olmasına rağmen ciddi ciddi telefonunu geri vermeyecek mesela.

webtekno
etikeler:Samsung Kullanıcıları Note 7'lerini Geri Vermiyor !

Post Top Ad