Robotik bavul yaptılar! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

24 Ekim 2016 Pazartesi

Robotik bavul yaptılar!


Travelmate ile tanışın. Kendisi bir robot ve aynı zamanda bir bavul. Kulağa hayli ilginç gelen bu bavul hakkındaki detayları ise haberimizden öğrenebilirsiniz.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

İnsanı takip eden robotik bavul yaptılar!
Travelmate özel bir ürün çünkü kendisi dünyanın ilk robotik bavulu olma özelliğine sahip. Otonom özellikleri sayesinde de üreticiler Travelmate'i bavul özellikleri olan bir robot olarak tanımlıyorlar.

Robot bavul Travelmate size yolculuklarda arkadaşlık edecek
Bu normal bir bavul değil.Seyahatlerinizde ve siz bir yere eşyalarınızı taşırken bir de ek olarak bavul ile ilgilenme derdine son vermeyi amaçlıyor.

Akıllı telefonunuz ile kontrol edebileceğiniz bavul, sizin verdiğiniz komutları harfiyen uyguluyor. Sizi takip edebiliyor ve bunu çevredeki objelerin, engellerin farkına vararak yapıyor. Bunlar gerçekten ilginç ve bir o kadar ilgi çekici özellikler. Belki günümüz için gerekli görülmeyebilir ama ileride son derece kullanışlı olacağına şüphe yok.

Indiegogo'da bağış kampanyası açan bavulun en büyük eksi yönüyse fiyatı olabilir çünkü ürün için istenilen fiyat biraz tuzlu. Eğer akıllı, robotik bir bavul almak istiyorsanız 399 doları gözden çıkartmanız gerekiyor. 

SDN - ShiftDelete.Net

Post Top Ad