Note Serisinin Sonumu Geliyor ? - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

12 Ekim 2016 Çarşamba

Note Serisinin Sonumu Geliyor ?


Samsung, Galaxy Note 7 sonrasında radikal kararlar almaya devam edebilir.Note serisi note7 olayından sonra bitebilir mi ? Alınabilecek bu ciddi kararlardan birisi hakkındaki yeni iddialar haberimizde.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Samsung Galaxy Note serisi sona mı eriyor?
Güney Koreli dev üretici Samsung ne yazık ki Galaxy Note 7 sonrasında mobil tarafta büyük yaralar almış durumda. Şirketin Galaxy Note 7 serisinin üretimini askıya alma kararı sonrasında Galaxy S7 modelinin üretimine odaklanma stratejisi çizdiğini ve yaralarını kapatmak istediğini sizlerle paylaşmıştık. Son iddialar ise Galaxy Note ile ilgili çok ciddi bir karar alınabileceğini söylüyor.

Samsung Galaxy Note serisine veda mı?
Phone Arena’nın haberine göre, özel Korea-Insight Institue başkan vekili Kim Duk-Jin, Samsung’a Note markasını bırakmasının önerildiğini ve bunun sebebi olaraksa yeni Galaxy Note 8 bile piyasaya çıksa tüketicilerin hala seriyi tehlikeli olarak bulabileceğini söylüyor.

Enstitü, Galaxy Note 7 için negatif algının çıktığı dönem olan Ağustos’taki yüzde 34 seviyesinden Ekim ayında yüzde 53’e yükseldiğini ve pozitif algının aynı dönemde yüzde 62’den yüzde 42 seviyesine düştüğünü tespit etmiş.


Samsung, Note markası ile ilgili önerileri dikkate alır mı şimdilik bilinmez, ancak şirketin Galaxy markasını korumak için elinden geleni ardına koymayacağı kesin. Şirketin mobildeki geleceği şu an Galaxy S8 modeline bağlı olacak gibi gözüküyor.

shiftdelete

etiketler:Note Serisinin Sonumu Geliyor ?

Post Top Ad