Note 7 Kullanım Oranı Taban Yaptı ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

14 Ekim 2016 Cuma

Note 7 Kullanım Oranı Taban Yaptı !


Samsung, Galaxy Note 7 modelinin üretimini durdurdu ve kullanıcıları cihazlarını kapatarak iade etmeleri konusunda uyardı. Ancak, kullanıcılar Galaxy Note 7'yi bırakmak istemiyorlar.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Note 7 kullanımı ilginç bir şekilde artıyor!
Güney Koreli akıllı telefon üretici Samsung'un Galaxy Note 7 modeli, sahip olduğu donanımsal özellikleri ve estetik tasarımı ile bir anda tüm ilgiyi üzerine toplamayı başarmıştı. 

Ancak, telefonun satışa sunulmasının ardından başlayan batarya kaynaklı patlamalar firmanın tüm cihazları toplayarak sorunsuz cihazlarla değiştirme kararı almasına neden oldu.

Değişim programı kapsamında verilen ve güvenli olarak nitelendirilen Note 7'ler de patlayınca Samsung, üretimi durdurduğunu açıkladı. Kullanıcılara ise cihazlarını hemen kapatmaları ve iade için beklemeleri bildirildi.

Galaxy Note 7 kullanıcıların gözdesi haline geldi!
Ortaya çıkan yeni raporlar, sorunların yaşanmaması halinde rahatlıkla yılın en iyi telefonu seçilebilecek olan Galaxy Note 7'yi kullanıcıların bırakmak istemediğini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Galaxy Note 7, patlama olayları ile ilk defa gündeme geldiğinde satışlarda belirli bir düzlemde iniş çıkışlar yaşanıyor. Ancak, Güney Koreli üreticinin yenilediği telefonların patlaması ve sonrasında üretimi durdurduğuna dair açıklama yapması, kullanım oranlarında ciddi bir yükseliş yaşanmasına neden oluyor.

Kullanmakta olduğunuz Galaxy Note 7'yi oldukça beğenmiş ve iade etmek istemiyor olabilirsiniz. Ancak patlama konusunu dahi bir kenara bırakalım, Samsung'un üretimini durdurduğu bir telefona teknik destek vermeyeceğini ve bu telefonunun hiç bir zaman güncelleme almayacağını unutmamalısınız.

shiftdelete


Post Top Ad