Nokia Oyuna Ne Zaman Dahil Olacak ? - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

18 Ekim 2016 Salı

Nokia Oyuna Ne Zaman Dahil Olacak ?


Android işletim sistemine sahip Nokia modelleri için tarih belli oldu. Microsoft yeni oyuncaklarını ne zaman sunacak işte cevabı.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Yeni Nokia telefonları ne zaman geliyor?
Nokia ismi halen hepimiz için özel bir yere sahip. Zamanın efsane telefon üreticisi yıllar geçtikçe Teknolojiye artık uyum sağlayamadığı için rakiplerin gerisine düşmüştü.

Windows Phone ardından yeniden Android zamanı
Microsoft, daha önce iki farklı Nokia modelinin Android işletim sistemiyle geleceğini duyurmuştu. Elbette bu heyecan verici duyurunun ardından telefonlar için çıkış tarihi açıklaması bekleniyordu.

PhoneArena'nın haberine göre Microsoft Asya CEO'su James Rutherfoord, dünya çapında iki yeni telefonun 2016 sonunda, iki yeni "akıllı" telefonun ise 2017'nin ikinci çeyreğinde geleceğini açıkladı.


Daha önce Dünya Mobil Kongesi'ne katılacağını açıklayan ama akıllı telefon tanıtımı konusunda garanti vermeyen Microsoft, bu kez telefonları tanıtacağını da resmen duyurmuş oldu. 

Giriş ve orta seviye arası olması beklenen yeni Nokia telefonlar hakkında detaylı ürün bilgilerine önümüzdeki dönemde ulaşmayı bekliyoruz. Bakalım telefonlar isimleriyle birlikte ne zaman ortaya çıkacaklar?

shiftdelete


etiketler:Nokia Oyuna Ne Zaman Dahil Olacak ?

Post Top Ad