İşte Twitch Prime Duyuruldu - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

2 Ekim 2016 Pazar

İşte Twitch Prime Duyuruldu


Dünyanın en büyük canlı oyun yayın servisi Twitch'in bugün gerçekleşen TwitchCon konferansında birtakım yeniliklerden bahsedildi. Gelin bu yeniliklere tek tek bakalım.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Twitch'in duyurduğu en büyük yenilik Twitch Prime, içerisinde ücretsiz oyun içi içerikler, her otuz günde bir yeni kanal takip etme, yayınları reklamsız izleme ve çıkan yeni oyunlarda üyelere özel indirimler gibi özellikler barındıran bir üyelik sistemi. Ayrıca Amazon Prime üyeleri ücretsiz olarak Twitch Prime'ı edinebiliyor.
Ayrıca yeni gelen sadakat programıyla yayıncılar 3, 6, 12, 24 aylık izleyicilerine ödül olarak rozet verme imkanına sahip oluyor. Her yayıncı kendi rozetini özelleştirebiliyor. Bu özellik üç hafta içinde kulllanıma açılacak.


iOS ve Android'de klipler oluşturun!

Şu ana kadar Twitch'te sadece canlı yayın yapılabiliyor ama önceden çektiğiniz oyun videolarını yüklemenize izin verilmiyordu. Bugünden itibaren çektiğiniz oyun videolarını Twitch'e kolayca yükleyebilirsiniz. Ayrıca iOS ve Android cihazlarınızda canlı yayınları klip haline getirip paylaşabilirsiniz.

Bu yeniliklerin yanı sıra Twitch bazı istatistiklerini de sunumunda paylaştı:

Bu sene Twitch'de ortalama 622,347 izleyici eş zamanlı olarak bulundu. Bu rakam en fazla 2,061,718 izleyiciye ulaşmış. 2 milyon kişi Twitch üzerinden yayın yapmış ve bu yayıncıların 17,208 tanesi Twitch ile anlaşmalı. Ayrıca toplamda 10 milyar dakikalık oyun içeriği oluşturulmuş.

Twitch Prime'a şimdilik sadece İngiltere, Amerika, Kanada, Fransa, Almanya, İspanya ve İtalya'da aylık 11, yıllık 100 dolar karşılığında üye olunabiliyor.

SDN - ShiftDelete.Net

Post Top Ad