iphone 8 ' de Ekran Değişiyor mu ? - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

3 Ekim 2016 Pazartesi

iphone 8 ' de Ekran Değişiyor mu ?


2017 yılında S serisi telefonları pas geçip direkt iPhone 8 modelini tanıtması beklenen Apple, yeni telefonunda OLED ekran teknolojisine geçiş yapabilir.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Geçtiğimiz ay tanıtılan ve önümüzdeki günlerde ülkemize de gelmesi beklenen iPhone 7 modelinin çok fazla yenilik sunmaması ve birçok sorun ile birlikte gündeme gelmesi gözlerin bir sonraki iPhone modeline çevrilmesine sebep oldu. 
iPhone 7s modeli pas geçilebilir!

Apple çok parlak olmayan ilk satış rakamları ile birlikte S serisi modelini önümüzdeki sene pas geçip kullanıcıların karşısına direkt iPhone 8 modeli ile gelebilir. Apple'ın yapacağı değişikliklerse bununla sınırlı değil!


Sharp ile ortak OLED teknolojisi

İsmini paylaşmak istemeyen bir Apple çalışanının Bloomberg kanalına verdiği bilgilere göre Apple iPhone 8 modelinde yeni ekran teknolojisi kullanacak. Bunu ise ekran konusunda uzman olan SHARP firması ile ortaklaşa yapacağını açıklayan Apple çalışanı, Apple yetkilileri ile SHARP yetkililerinin konu ile ilgili sık sık toplantı ve görüşmeler yaptığını da sözlerine ekledi.

Bunların sadece iddia olduğunu belirtmekle birlikte, iPhone 7 ile ilgili bir çok iddianın da gerçek çıkması ve SHARP'ın geçtiğimiz aylarda OLED teknolojisine 570 Milyon Dolar bütçe ayıracağını açıklamış olması ise bu söylentileri oldukça güçlendirecek nitelikte.

SDN - ShiftDelete.Net

Post Top Ad