Google'ın İşi Zor! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

23 Ekim 2016 Pazar

Google'ın İşi Zor!


Tarayıcılar arasında, gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken Maxthon, yeni versiyonu MX5 ile sonbaharda kullanıma sunulacak. Chrome ve Firefox tarayıcılarına dişli bir rakip geliyor.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Chrome'a dişli rakip geliyor!
Çıktığı tarihte birçok tarayıcının ötesinde özellikler sunan Maxthon bulut tarayıcısı, yenileniyor.

Çinli firma Maxthon'un tarayıcısı, yeni özellikleriyle Google Chrome ve Firefox'u zorlayacak gibi görünüyor.


Passkeeper, UUmail, Infobox
Maxthon'un, tarayıcılar arasındaki en büyük farkı; bulut sistemiyle entegre olmasıydı. Tarayıcının cihazlar arasındaki senkronizasyonu oldukça gelişmişti. Yeni sürümle birlikte, mevcut özellikler gelişmiş ve yenileri eklenmiş. 

Passkeeper - Neredeyse bütün tarayıcılarda bulunan şifre senkronizasyonu özelliğinin gelişmiş versiyonu. Şifrelerinize notlar atayabiliyorsunuz ve düzenleyebiliyorsunuz. Daha gelişmiş bir güvenlik sistemiyle korunan passkeeper'da, şifrelerinizi şifreleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda tek kullanımlık şifreler de oluşturabiliyor.

UUmail - Bazen, bir şeyler indirmek için garip sitelere girmek zorunda kalıyoruz; indireceğimiz dosya için üye olmamız şart oluyor. UUmail; çok hızlı bir şekilde, sahte bir mail hesabı almamızı ve yönetmemizi sağlıyor. Artık girdiğimiz bu gibi sitelerde, otomatik olarak sahte mail adresimiz devreye giriyor. 

Infobox - Tarayıcılarda yer alan sık kullanılanlar bölümünün fazlasıyla gelişmiş hali. Siteleri; ayrı kategorilere koyup notlar ekleyebiliyoruz. Bu özellik sayesinde, ekstra bir not uygulaması kullanma ihtiyacından da kurtuluyoruz; istediğimiz an, çevrimdışı not tutabiliyoruz ve hepsi, diğer cihazlarımızla senkron oluyor. Kısaca, infobox; bir not uygulamasının, sık kullanılanlarla birleştirilmiş versiyonu. MX5 sonbaharda bizlerle 
Yeni adıyla MX5'in, Kasım ayında yayımlanması planlanıyor. Şimdilik; iOS, Android ve masaüstü için olan sürümlerini buradan indirebilirsiniz.

shiftdelete
etiketler:Google'ın İşi Zor!

Post Top Ad