Apple iphone 8 ile ilgili Muhteşem Video ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

4 Ekim 2016 Salı

Apple iphone 8 ile ilgili Muhteşem Video !Apple iphone7 tanıtıldı. Bununla ilgli tüm sorunların nerdeyse her şeyin bir videoda özetlendiği muhteşem iphone 8 tanıtım videosu. Bu videoyu kaçırırsanız çok şey kaybedersiniz.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Apple, özellikle satış ve tanıtım stratejilerinde çok güzel işler yapan bir firma olarak dikkat çekmekte. Özellikle lansmanlarındaki hitabet şekli, her telefon tanıtımda seçtikleri özenli kelimeler ve her zaman “en iyisi” vurgusunu çok iyi yapan ekip, normalde ufak değişiklikler yaptıkları modellerde bile bu özenli çalışma ve stratejileri ile kullanıcıları zihinsel ve duygusal olarak yeni ürünü almaya itecek tanıtımlar düzenlemekte.
Bunun oldukça farkında olan ve bu konuya mükemmel şekilde değinen YouTube fenomeni Nigahiga kanalı, Tanıtımlardaki Apple tutumunu çok eğlenceli bir şekilde tiye alan bir video çıkardı.

iFhone 8 şeklinde duyurduğu yeni telefonda tasarımsal olarak iPhone 7’den neredeyse bir farkı olmayan bu telefonu “Tamamen yeniden tasarlanan” şeklindeki vurgusuyla da Apple’ın ufak tasarımsal değişiklikleri büyük değişiklikler gibi sunmasına da dokundurma yapıyor. 2 yerine 4 arka kameraya sahip olduğunu söylediği telefonda “Tek bir seferde 4 aynı fotoğrafı çekebiliyorsunuz, bunu daha önce yapamıyordunuz” şeklinde vurgu yaptığı telefon için K harfini videoya kaydederken “Önceden sadece bir K çekebiliyordunuz, artık 4K çekebilirsiniz” gibi oldukça güzel göndermeler yapıyor.

Özellikle Apple lansmanlarını takip eden biri iseniz kahkahalar ile izleyeceğiniz videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.webtekno

etiketler:Apple iphone 8 ile ilgili Muhteşem Video !, apple, iphone 7

Post Top Ad