Always On Güncellendi ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

16 Ekim 2016 Pazar

Always On Güncellendi !


Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, Galaxy S7 ve S7 Edge modellerinin Always On özelliğini geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Samsung ne kadar büyük bir kriz yaşamış olsada büyük bir şirket olduğunu göstermeye devam ediyor.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Galaxy S7 için Always On güncellendi!

Samsung'un Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı talihsiz olaylar ile birlikte, Galaxy S7 ve S7 Edge tekrar amiral gemisi konumuna yerleşti. Güney Koreli üreticinin mevcut müşterilerini korumak için Galaxy S7 serisini güncel tutması gerektiği konuşulurken, firmadan ilk adım geldi.

Galaxy S7 için yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte, saati ve tarihi her zaman kullanıcılara gösteren Always On veya bir diğer adıyla Ekran Daima Açık özelliğine bazı yenilikler eklendi.

Always On artık daha fazla özelleştirilebiliyor!

Yeni saat ve takvim seçeneklerinin sunulduğu güncelleme ile birlikte, belirlediğiniz bir fotoğrafın telefonunuzun ekranında sürekli görülmesini sağlayabiliyorsunuz. Always On için yazı tiplerini özelleştirmenize imkan tanıyan güncelleme, ekrana özel bir metin yazabilmenize de imkan tanıyor.


Maalesef, güncelleme sonrasında halen üçüncü parti uygulamaların bildirimleri görüntülenemiyor. Bu özelliğin Galaxy S7 ve S7 Edge'yi, Note 7'nin Grace UX arayüzünü ile buluşturacak olan Android 7.0 Nougat güncellemesinin yanında bu özelliğinde gelmesi bekleniyor.

shiftdeleteetiketler:Always On Güncellendi !

Post Top Ad