Tüm Detaylarıyla Google Pixel - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

13 Eylül 2016 Salı

Tüm Detaylarıyla Google Pixel


Google'ın Nexus serisinin yerini alacak olan HTC üretimi Pixel 360 derece olarak karşımıza çıktı. İşte tüm tasarım detaylarıyla Google Pixel!

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Google Pixel Yeniden Sızdı!
Google’ın uzun bir süredir geliştirdiği Nexus serisi bu yıl yerini Pixel serisine devredecek. HTC ile anlaşan Google serinin ilk modellerinin hazırlığında da sonlara yaklaşmış durumda.

Google Pixel 360 derece gözüktü
Google HTC ortaklığı ile geliştirilen Sailfish kod adlı yeni saf Android deneyimi sunacak olan akıllı telefon, ortaya çıkan sızıntı ile tüm tasarım detaylarını gün yüzüne çıkartıyor.

HTC’nin tasarım izlerinin yer aldığı model yekpare metal kasaya sahipken arka tarafta bir bölüm parlak plastik bir kaplamaya sahip.

Alt tarafta stereo hoparlör çıkışı ve USB Type C girişi görülürken ön tarafta ahize, sensörler ve ön kamera dikkat çekiyor. Modelin ön tarafında fiziksel yada kapasitif bir butona da yer verilmemiş.


143.8 mm x 69.5 mm x 7.3 mm boyutlarındaki Google Pixel, Full HD ekrana, Snapdragon 820 işlemciye ve 4 GB RAM’e sahip olacak.

32 GB dahili depolamanın yer verileceği Google Pixel 12 Megapiksel arka ve 8 Megapiksel ön kameraya ev sahipliği yapacak. 2770 mAh bataryadan gücünü alacak olan Google Pixel, Android 7.0 Nougat ile çalışacak.

Son olarak modelin 4 Ekim’de resmiyet kazanmasının beklendiğini söyleyelim.

shiftdelete

Post Top Ad