Samsung Note 7'leri Kapatacak ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

13 Eylül 2016 Salı

Samsung Note 7'leri Kapatacak !


Son gelen haberlere göre Samsung, Galaxy Note 7 değişim programına katılmayan kullanıcılar için yeni bir güvenlik tedbiri devreye koymaya hazırlanıyor. Telefon kullanıma kapatılıyor.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


Galaxy Note 7 Kullanıma Kapatılıyor mu?
Galaxy Note 7’de baş gösteren pil sorunun can güvenliğini tehdit edecek noktaya ulaşmasının ardından Samsung cephesinden konuya ilişkin açıklamalar gelmeye devam ediyor. İlk olarak satışa sunulan Galaxy Note 7 modellerini geri çağıran Samsung, bugün de resmi site aracılığıyla kullanıcı güvenliğini ön planda tutan açıklamalarda bulundu. Samsung’

konuya ilişkin yaptığı açıklamanın detaylarına alt bölümdeki haberimizden göz atabilirsiniz.
Galaxy Note 7 uzaktan devre dışı bırakılacak
Pil üretimi kusurlu Galaxy Note 7 modellerini onarıma alan Samsung, olası patlamalara karşı sıkı bir güvenlik önlemi daha devreye sokmaya hazırlanıyor.

Dünyanın önde gelen sosyal haber sitesi Reddit’te açılan bir konu başlığında Galaxy Note 7’nin uzaktan devre dışı bırakılacağı iddia edildi. Söz konusu iddia Galaxy Note 7 değişim programına kayıt yaptıran bir Reddit kullanıcısı tarafından ortaya atıldı. Kullanıcı bu iddiasını Samsung temsilcisiyle arasında geçen konuşmalara dayandırıyor.


Habere göre Samsung, 30 Eylül tarihinden itibaren onarım için başvuruda bulunmayan Galaxy Note 7’leri yayınlayacağı bir güncelleme ile devre dışı bırakacak. Galaxy Note 7’nin devre dışı bırakılmasıyla birlikte telefon sahipleri değişim programına katılmak zorunda bırakılacak.

shiftdelete

Post Top Ad