Operanın Vpn uygulaması Ücretsiz Olarak Masaüstün de ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

20 Eylül 2016 Salı

Operanın Vpn uygulaması Ücretsiz Olarak Masaüstün de !Opera geçtiğimiz  günlerde ücretsiz bir vpn uygulaması yayınlamıştı o uygulama artık mamaüstü platformunda da bulunmakta.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Opera, geçtiğimiz günlerde Android için de VPN'i duyurmuş ve iOS'le birlikte mobil platformuna ait çalışmalarını tamamlamıştı. Kullanıcılarına 'engellere takılmadan' internet deneyimi yaşatmaya devam eden Opera, ücretsiz VPN uygulamasını masaüstü platformu için de yayınladı.
Masaüstünde de tıpkı mobil sistemde olduğu gibi çalışacak olan VPN, tarayıcının sol üst ikonuna tıkladığınızda karşınıza çıkacak 'Connect' yazısına tıkladıktan sonra aktif hale gelecek. Dilerseniz aynı kısımdan da deaktif hale getirebileceksiniz. Tam bir kullanıcı dostu olan Opera VPN, 256-bit AES şifreleme sistemine sahip. Ayrıca kullanıcılara ait dökümlerin hiçbir kaydının tutulmamasını sağlıyor.

Şimdilik Kanada, Almanya, ABD, Hollanda ve Singapur'da hizmete açılan masaüstü VPN uygulaması yakın zamanda tüm dünyadaki kullanıcılar için aktif hale getirileceği düşnülüyor,hatta eli kulağında diyebiliriz. Son olarak şunu da belirtelim: Tarayıcınızı güncellemedikten sonra, bu özellik gelmiş olsa bile haberiniz olmayacaktır. Şuradaki bağlantıyı kullanarak gerekli güncellemeyi yapmanızı öneriyorum.
webteknoetiketler:Operanın Vpn uygulaması Ücretsiz Olarak Masaüstün de !, opera. vpn, internet

Post Top Ad