Note7'nin Türkiye'de Tekrar Satışa Çıkacağı Tarih ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

21 Eylül 2016 Çarşamba

Note7'nin Türkiye'de Tekrar Satışa Çıkacağı Tarih !


Samsung Türkiye'nin yaptığı açıklamaya göre yeni Note 7'ler Ekim ortasında tekrar satışta olacak.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Uzun süredir gündemden bir türlü düşmeyen Galaxy Note 7'nin bataryasında meydana gelen önemli sorun ile birlikte Samsung, hızlı bir şekilde mevcut cihazların değişimi ve iadesiyle ilgili işlem başlatmıştı.

Aynı zamanda bu hata nedeniyle satışı durdurulan Note 7'lerin ülkemizde tekrar ne zaman satışa çıkacağı açıklandı. Samsung Türkiye'den gelen açıklamaya göre sorunsuz Galaxy Note 7 modelleri, - daha önce ABD için belirtilen tarihe oldukça yakın bir tarihte - Ekim ayının ortalarında ülkemizde tekrar raflardaki yerini alacak.


Böylelikle sorunsuz Note 7 modelini almak isteyen tüketiciler ülkemizde Ekim ayının ortalarında Note 7 satın alabilecekken mevcut Note 7 kullanıcıları ise yeni sorunsuz cihazlarını teslim alabilecek.

Note 7 kullananmaya devam edenlere önemli uyarı
Aynı zamanda Samsung Türkiye, yaptığı açıklamada Note 7 kullanıcıların en kısa sürede cihazlarını kullanmayı bırarak iadesi ya da değişimi için Samsung Müşteri Hizmetleri ile kullanıcıların iletişime geçmesi gerektiğini hatırlattı.

Samsung'un çağrısı üzerine Note 7 kullanmaya devam eden kullanıcıların sorun yaşamamak için Samsung'un çağrısına uyması gerekiyor.

webtekno

Post Top Ad