728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  11 Eylül 2016 Pazar

  Note 7'nin Batarya Sorunu Olup Olmadığını Nasıl Anlarız ?


  Galaxy Note 7'nin batarya sorunu yüzünden başı ağrıyan Samsung sorunsuz Galaxy Note 7'yi ayırt etmek için bir çözüm getirdi.

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


  Teknoloji Mobil Batarya sorunu olan Galaxy Note 7'yi nasıl ayırt edersiniz?

  Teknolojinin rekabet abidesi Samsung, son tanıttığı tepe modeli Galaxy Note 7'deki batarya sorunu yüzünden Türkiye'de dahil dünya genelinde onları toplatma kararı almıştı.Galaxy Note 7'yi satın alan kullanıcılar isterlerse cihazlarını geri iade edip paralarını geri alabiliyor.Samsung'un başka bir hedefi ise batarya sorunu olmayan Galaxy Note 7'leri kullanıcılarla buluşturmak.Peki batarya sorunu olmayan Galaxy Note 7 ile sorunlu Galaxy Note 7'yi nasıl ayırt edersiniz?
  Samsung bunu kolay bir yoldan halletmeyi planlıyor.Bataryası sorunsuz olarak üretilen Note 7'lerin kutularının üzerinde mavi renge sahip bir "S" harfi olacak.Şayet Note 7 almaya karar verdiğinizde kutusunun üzerinde bu "S" harfinin olup olmadığını kontrol edin.Varsa bu cihaz batarya sorunsuz anlamına geliyor.

  Bununla birlikte şirket cihazın ikinci el pazarını da düşünüyor.Zira herkes cihazı kutusuyla almayabilir.Bu sebeple batarya sorununa sahip cihazların IMEI numaralarını içeren bir liste yayınlanacak.Kullanıcı bu sayede satın almak istediği cihazın IMEI numarasını liste yardımıyla kontrol edip sorunlu olup olmadığını anlayabilecek.

  teknolojioku

  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Note 7'nin Batarya Sorunu Olup Olmadığını Nasıl Anlarız ? Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top