Note 7 Geri mi Geliyor ? - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

25 Eylül 2016 Pazar

Note 7 Geri mi Geliyor ?


Galaxy Note 7 deki patlama sorunuyla ilgili cihazlar toplanmış ve değişim süreci başlamıştı. Peki geri dağıtım ne zaman başlayacak.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Samsung Galaxy Note 7 geri dönüyor
Samsung, Galaxy Note 7 modellerindeki üretim hatası sebebiyle büyük bir itibar kaybı yaşadı. Phablet sınıfı cihazın pillerindeki sorun sebebiyle patlaması tüketici tarafında büyük riskler oluşturdu.

Hal böyle olunca da Güney Koreli şirket tüm Galaxy Note 7’leri piyasadan toplama kararı aldı ve satışları durdurdu. Sadece ABD’de 500 binden fazla cihazın değiştirildiğini söylesek sanırız şirketin nasıl bir yük altına girdiğini zihninizde canlandırabilirsiniz.


Galaxy Note 7 satışa tekrar ne zaman çıkacak?
Reuters’in haberine göre, Galaxy Note 7 Avrupa’ya dönüş hazırlığında. Hali hazırda ABD’de yeni üniteler piyasaya sürülürken Avrupalı tüketicilerin ise bekleyişi sürüyordu. Avrupa bölgesinden sorumlu pazarlama yetkilisi David Lowes ise, cihaz satışlarının Kasım ayı sonundan önce gerçekleşemeyeceğini ifade ediyor. Yani Avrupa’daki tüketicilerin önünde 2 aylık bir bekleyiş süresi daha var.

Cihaz için karşılamaktan geri kalmak istemedikleri bir talep geldiğini söyleyen Lowes, mümkün olan en hızlı şekilde bu talebi karşılayacağını vurguluyor. Galaxy Note 7’lerdeki bu hiç de hafife alınamayacak sorundan sonra ürünün satışları nasıl bir ivme gösterir bilemiyoruz ve süreci merakla bekliyoruz.

shiftdeleteetiketler:Note 7 Geri mi Geliyor ?, samsung, note 7, galaxy 

Post Top Ad