Note 7, 6 Yaşındaki Çocuğun Elinde Patladı! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

12 Eylül 2016 Pazartesi

Note 7, 6 Yaşındaki Çocuğun Elinde Patladı!


Galaxy Note 7 şimdi de 6 Yaşındaki Bir Çocuğun Elinde Patladı!

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Note 7 olayları çığrından çıkıyor.Ülkemizde gerek Samsung tarafından gerekse de cihazın satışını gerçekleştiren kurumlar ve gerek resmi özel kurumlar tarafından Note 7'nin kullanılmaması konusunda bazı açıklamalar gelmişti. 

Dünya genelinde de benzer açıklamaların artarak yapıldığı Galaxy Note 7 ile ilgili son patlama haberi, New York eyaletindeki Brooklyn bölgesinden geldi.


New York Post'un haberine 6 yaşındaki bir çocuk Galaxy Note 7 ile video izlediği sırada cihazın bataryası aniden patlamış. Olay sırasında torununun yanında olan büyükanne, çocuğun hastaneden taburcu edildikten sonra şu an evde olduğunu ve korkudan hiçbir telefonu görmek istemediğini söylüyor. 

Samsung'la iletişim halinde olduklarını söyleyen büyükanne, konu hakkında pek fazla yorum yapmak istemediğini belirtmiş.

Eğer hala evinizde ya da çevrenizde Galaxy Note 7 kullanan herhangi bir kimse varsa, Samsung'un geçtiğimiz Cumartesi günü yaptığı açıklama doğrultusunda cihazların değiştirilmesi için uyarılarda bulunmayı ihmal etmeyin. En kısa sürede değişilmeli ve telefon kesinlile açık tutulmamalı.

Kaynak : http://nypost.com/2016/09/11/recalled-samsung-phone-explodes-in-little-boys-hands/

Post Top Ad