Mel Gibson'ın yeni savaş filminden ilk fragman geldi - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

30 Eylül 2016 Cuma

Mel Gibson'ın yeni savaş filminden ilk fragman geldi


Kasım'da vizyona girecek  merakla beklenen filmden ilk fragman geldi..........

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

En son 2006'da dünya çapında beğenilen film Apokalipto'nun yönetmenliğini yapan Mel Gibson, 10 yıl sonra yepyeni bir savaş filmi "Hacksaw Ridge" ile sinemaseverler ile buluşmaya hazırlanıyor. İkinci Dünya Savaşı sırasında Amerikan Ordusu’ndan Medic Desmond T. Doss, Okinawa Savaşı’nda görev yaparken insanları öldürmeyi reddedip ve Amerikan tarihinin ilk Onur Madalyası’na layık görülen vicdani retçisi olma hikayesini konu edinen filmin senaryosunu Andrew Knight ve Robert Schenkkan yazdı.  Doss, askere gitmek istememesine rağmen savaşa gönderilmiş, önceleri komutan ve erler tarafından küçümsenmiş fakat daha sonra 75 kişinin hayatını kurtarmıştı.

Merakla beklenen filmin oyuncu kadrosunda Andrew Garfield, Vince Vaughn, Sam Worthington, Hugo Weaving, Luke Bracey, Teresa Palmer ve Rachel Griffiths gibi ünlü isimler yer alıyor. Hacksaw Ridge ülkemizde 4 Kasım 2016'da vizyona girecek. 

Bakalım film merak edildiği kadar başarılı olabilecek mi? Ama fragmandan anlaşıldığı kadarı ile oldukça başarılı olacak gibi görünüyor.etiketler: Hacksaw Ridge frangman

Post Top Ad