İphone Kullancıları Gerçekten Teknolojiden Anlamıyor mu? - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

27 Eylül 2016 Salı

İphone Kullancıları Gerçekten Teknolojiden Anlamıyor mu?


Apple'ın son göz bebeği iPhone 7, şu sıralar  gündemde. YouTube üzerinden paylaşılan matkapla kulaklık deliği açama videosunu gerçek zanneden  kullanıcılar bulunuyor.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

iPhone 7 kullanıcıları fena kandırıldı!
Şu sıralar pek çok ülkede görücüye çıkan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri, bilindiği üzere 3.5 mm jak girişi olmadan geliyor. Sahip olduğunuz kulaklıkları kullanmak için aparata ihtiyacınız var.

Geçtiğimiz günlerde ise bir YouTube kullanıcısı, matkapla iPhone 7'ye kulaklık girişi açmıştı. Anlaşılan bu durumu belli başlı kullanıcılar çok yanlış anlamış. Zira bunun gerçek olabileceğini düşünüp kendi cihazını matkapla delenler mevcut.Olay YouTube üzerinden anlaşıldı
Meşhur matkap videosunun altına gelen yorumlar, kullanıcıların bu durumu gerçek sandığı olgusunu ortaya çıkardı. Nitekim bu videonun gerçek olabileceğini düşünen ve telefonunu matkapla deldikten sonra gerçeği anlayan kişiler var.Yanılan kişi sayısı birden fazla
Kimi kullanıcılar, olayın gerçek olabileceğini düşünüp kendi evlerinde bu durumu denedi. Nitekim yapılan yorumlardan biri, video sahibine soru niteliği taşıyor. Videoda kullanılan matkabın boyutunu soran dahi bulunmakta.

Binlerce liralık cihazlara matkapla delik açmak ilk başta komik gelebilir. Fakat bu duruma inanan kişilerin mevcut olduğunu düşünecek olursak, böyle bir şeyin imkansız olduğunu hatırlatmak isteriz.

shiftdelete
etiketler:İphone Kullancıları Gerçekten Teknolojiden Anlamıyor mu?, apple, iphone 7

Post Top Ad