İphone 7 Yok Satıyor! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

13 Eylül 2016 Salı

İphone 7 Yok Satıyor!


ABD'de T-Mobile'ın ardından bir başka dev Sprint de kullanıcılarına iPhone 7 önermeye karar verdi ve geçen yıla göre satışlarda adeta patlama yaşandı.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

iPhone 7 geçtiğimiz günlerde yapılan etkinlikle tüm dünyaya tanıtılırken, Amerika'da T-Mobile üyeleri için bu modelin ön sipariş rakamları da iPhone 6'ya oranla dört kat daha yüksek olarak belirlendi.

iPhone 7'ye ilgi çok yüksek
Şimdi ise bir başka ABD'li telekomünikasyon devi Sprint'in ilk üç günlük ön sipariş rakamları belli oldu ve geçen yılın modelleri Apple iPhone 6s ile Apple iPhone 6s Plus'a kıyasla, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın yüzde 375 oranında daha fazla ön sipariş aldığı duyuruldu.


AnTuTU'da 178 bin puan alarak rekor kıran Apple iPhone 7 modeli ayrıca ilk defa IP sertifikasına da sahip olacak. IP67 sertifikasına göre, yeni iPhone 7 yaklaşık 1 metre derinlikte suyun altında 30 dakikaya kadar kalabilecek. Buna rağmen, telefonun garantisi sıvı temasta geçersiz oluyor ve pek çok kullanıcının 'deneme' yapmayacağını tahmin ediyoruz.


Türkiye'nin aksine, Amerika'daki büyük telekomünikasyon şirketlerinin dördü de faturalama yoluyla kullanıcılarına iPhone 7 öneriyor ve ödemeyi de 24 aya bölüyor. Yani her ay hat faturanızı ödedikçe, telefonun taksidinin de bir miktarını ödemiş oluyorsunuz.

SDN - ShiftDelete.Net

Post Top Ad