iPhone 7 İçin Kuyruklar Başladı ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

15 Eylül 2016 Perşembe

iPhone 7 İçin Kuyruklar Başladı !


iPhone 7'nin satışa sunulmasına az bir süre var ve telefon şuan ilgi odağı olmuş durumda.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Apple'ın merakla beklenen yeni iPhone'ları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus bildiğiniz gibi Eylül ayının başında görücüye çıkmıştı. Büyük bir merakla beklenen telefonlar, açık konuşmak gerekirse ciddi bir hayal kırıklığı yarattı.Kaldırılan kulaklık girişine karşı sunulan saçma ve yetersiz çözümler, neredeyse hiç değişmemiş donanımsal ve yazılımsal özellikler, sadece bizleri değil gerçekten iPhone hayranı olanları da sinirlendirmişti.


Ancak bu durum bazıları için geçerli değil. Bildiğiniz gibi her sene iPhone'lar çıkmadan önce belli Apple mağazalarının önünde uzun kuyruklar oluşur. Hatta bu kuyruğu oluşturanların çoğu bir gece önceden mağazaların önüne gelerek beklemeye başlar. Fakat bu kez durum farklı. Zira iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kuyrukları tam 5 gün önceden oluşmuş durumda.Almanya, Berlin'de ve Amerika, New York'da bulunan Apple mağazalarının önü şimdiden profesyonel kampçılar gibi çadırları ve sandalyeleri ile gelmiş insanlarla dolu. İşin daha da şaşırtan kısmı ise özellikle New York'daki kuyruktan gelmekte.

Kuyrukta Beklemenin Bedeli 3,000 Dolar!New York'dan gelen haberlere göre bazı kişiler sırada başkalarının yerine beklemek ve iPhone'ların çıkacağı gün sıralarını vermek için 2,500 ile 3,000 dolar arasında para talep ediyor. Evet yanlış okumadınız, sadece sırada beklemek 3,000 dolar!

İşin Şaşırtıcı tarafı ise bu kişiler kendilerine 3,000 dolar verecek kişileri bulmakta da hiç sıkıntı çekmiyor. Dediğimiz gibi iPhone 7 oldukça tartışmalı bir telefon. Bakalım satış durumu nasıl olacak?

webtekno
etiketler:Apple, iphone 7, iphone 7 için kuyruklar başladı!,iphone 7 kuyrukları, 

Post Top Ad