İphone 7 Bir Günde Kırldı! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

23 Eylül 2016 Cuma

İphone 7 Bir Günde Kırldı!iPhone 7'nin çıktıktan sonra en merak edilen konu Jailbreak'in mümkün olup olmadığıydı. 

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

iPhone 7 Sadece 24 Saatte Kırıldı!
Apple, her yeni iPhone modelini veya iOS sürümü duyurduğunda, kullanıcıların azımsanmayacak sayıda olan bir bölümü Jailbreak işleminin mümkün olup olmadığını öğrenmek için biraz temkinli davranıyor.
Jailbreak cihazları her ne kadar tehlikelere karşı savunmasız hale getirse de, sunduğu kişiselleştirilebilirlik ve yeni yetenekler ile kullanıcıların tercihi haline geliyor.

Apple'ın yeni akıllı telefonu iPhone 7, bir geliştirici tarafından sadece 24 saat içerisinde kırılarak Jailbreak yapıldı.


Kullanıcıların bir süre daha beklemesi gerekiyor!
Qwertyoruiopz takma adıyla bilinen genç bir hacker, iOS 10.0.1 ile çalışan bir iPhone 7’yi 24 saat içerisinde kırarak Cydia 1.1.26 sürümünü çalıştırmayı başardığını iddia ediyor.Ancak, işlemin kolay olmadığını ve normal kullanıcıların yapabileceği hale getirmeyi henüz düşünmediğini belirten hacker, açığı Apple'a bildirerek ödül programından faydalanmak istediğini belirtiyor.

Jailbreak işleminin yapılmasını sağlayan açık Apple'a bildirilirse, en kısa sürede yayınlanacak olan bir güncelleme ile kapatılacağı için farklı yöntemlerin gelmesini beklemek gerekecek. Yani, iPhone 7 kullanıcılarının Jailbreak konusunda şu an için beklemekten başka çareleri yok.shiftdelete


etiketler: İphone 7 Bir Günde Kırldı!, apple, ,phone 7, akıllı telefon

Post Top Ad