Hoparlör Destekli Samsung S-Pen Geliyor! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

27 Eylül 2016 Salı

Hoparlör Destekli Samsung S-Pen Geliyor!


Samsung, Galaxy Note serisi telefonlara uyumlu olarak meydana getirdiği kalem şeklindeki hoparlör cihazının patentini aldı.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Samsung, üzerinde hoparlör olan S-Pen kaleminin patentini aldı. İlk ortaya çıkan bilgilere göre cihaz, topluluğa hitap eden bireylerin kullanımına yönelik olacak.
Hoparlörlü S-Pen Geliyor!
Samsung, Galaxy Note serisi telefonlara uyumlu olarak meydana getirdiği kalem şeklindeki hoparlör cihazının patentini aldı.

Telefonlardan bağımsız olarakta hizmet verebilecek "S Pen" adındaki cihazı, Galaxy Note ürünlerinin yazılım düzeni içerisinde daha işlevsel olacak.


Hoparlörlü Samsung S Pen
Samsung'un patentini aldığı hoparlör destekli S-Pen; toplantı, sınıf, meclis gibi topluluk önünde konuşan kullanıcılara yönelik olarak hizmet verecek.

Kullanıcıların mevcut seslerinde farklılıklar meydana getirebilecek cihaz, akıllı telefonlarla bütünleştiğinde hoparlör sesini iki katına çıkaracak.

Hoparlör özelliğini akıllı telefonda da gösterebilecek cihaz, iki cihaz arasındaki bağlantının kesilmesinin ardından, akıllı telefonlarda işlev görmeye devam edecek.

Su yalıtım tekniğine sahip S Pen, bu sayede su geçirmez olacak.

Samsung'un S Pen cihazını, gelecek süreçte sanal gerçeklik gibi diğer teknolojik çözümlerle bütünleşme yoluna gidebileceği Ubergizmo'daki haberde yer aldı.

Mart 2016'da patent başvuru süreci başlayan S Pen cihazının, 2017 yılında Samsung Galaxy S8 cihazı ile birlikte piyasaya sürülebileceği dile getiriliyor.


SDN - ShiftDelete.Net

Post Top Ad