728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  27 Eylül 2016 Salı

  Her PC'ye Lazım Olan 3 Program !


  Günlük hayatta bilgisayarımızda zorlandığımız hoşumuza gitmeyen rahatsız edici durumlar olabiliyor. Haberimizdeki programlar bilgisayarınızda olursa çoğu işiniz kolaylaşır

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  İşte bu arayıp da bulamadığınız indirdiğinizde bilgisayarınızın olmazsa olmazı haline gelecek KeepVid Pro, Winmend Folder Hidden ve F.lux programlarını bu videomuzda sizin için listeledik.

  KeepVid Pro
  İnternet olmadığında YouTube gibi dijital video platformlarındaki videoları indirerek daha sonra izleyebileceğiniz ve en önemlisi kaliteyi düşürmeden istediğiniz kalitede videoları indirebileceğiniz KeepVid Pro; birçok kişinin arayıp da bulamadığı program. KeepVid Pro'yu hemen  bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

  Winmend Folder Hidden
  Kendi belirlediğiniz bir şifreyle geliştirdiğiniz program sayesinde bilgisayarınızdaki özel dosyalarınızı dilediğiniz zaman gizleyebiliyor ve görünür hale getiriyorsunuz. Bilgisayarınızda zaman zaman görünmesini istemediğiniz dosyaları gizleyip tekrar şifreyle görünür yapabileceğiniz Winmend Folder Hidden'ı buradan indirebilirsiniz.

  F.lux
  Özellikle karanlık ortamlarda bilgisayar kullanırken sürekli ekranda bir beyaz ışığın olması gözünüzü rahatsız edebilir. Bu durumun önüne geçmeyi amaçlayan F.lux isimli program, ekrandaki renk tonunu ayarlayarak beyaz ışığı dengelemenize ve gözünüzü rahatsız etmeyecek bir görüntü görmenizi sağlıyor. F.lux programını  buraya giderek indirebilirsiniz.


  Eğer programların nasıl kullanılıcağını çözemediyseniz veya programla ilgili merak ettiklerinizi aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz.  webtekno

  etiketler:Her PC'ye Lazım Olan 3 Program !, pc, program
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Her PC'ye Lazım Olan 3 Program ! Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top