Her PC'ye Lazım Olan 3 Program ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

27 Eylül 2016 Salı

Her PC'ye Lazım Olan 3 Program !


Günlük hayatta bilgisayarımızda zorlandığımız hoşumuza gitmeyen rahatsız edici durumlar olabiliyor. Haberimizdeki programlar bilgisayarınızda olursa çoğu işiniz kolaylaşır

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

İşte bu arayıp da bulamadığınız indirdiğinizde bilgisayarınızın olmazsa olmazı haline gelecek KeepVid Pro, Winmend Folder Hidden ve F.lux programlarını bu videomuzda sizin için listeledik.

KeepVid Pro
İnternet olmadığında YouTube gibi dijital video platformlarındaki videoları indirerek daha sonra izleyebileceğiniz ve en önemlisi kaliteyi düşürmeden istediğiniz kalitede videoları indirebileceğiniz KeepVid Pro; birçok kişinin arayıp da bulamadığı program. KeepVid Pro'yu hemen  bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Winmend Folder Hidden
Kendi belirlediğiniz bir şifreyle geliştirdiğiniz program sayesinde bilgisayarınızdaki özel dosyalarınızı dilediğiniz zaman gizleyebiliyor ve görünür hale getiriyorsunuz. Bilgisayarınızda zaman zaman görünmesini istemediğiniz dosyaları gizleyip tekrar şifreyle görünür yapabileceğiniz Winmend Folder Hidden'ı buradan indirebilirsiniz.

F.lux
Özellikle karanlık ortamlarda bilgisayar kullanırken sürekli ekranda bir beyaz ışığın olması gözünüzü rahatsız edebilir. Bu durumun önüne geçmeyi amaçlayan F.lux isimli program, ekrandaki renk tonunu ayarlayarak beyaz ışığı dengelemenize ve gözünüzü rahatsız etmeyecek bir görüntü görmenizi sağlıyor. F.lux programını  buraya giderek indirebilirsiniz.


Eğer programların nasıl kullanılıcağını çözemediyseniz veya programla ilgili merak ettiklerinizi aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz.webtekno

etiketler:Her PC'ye Lazım Olan 3 Program !, pc, program

Post Top Ad