728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  3 Eylül 2016 Cumartesi

  Google Chrome Güncelleniyor  Google Chrome'un tasarımının ve birkaç performans ayarının değişeceği açıklandı.  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Google Chrome'un RAM kullanımı ve güç tüketimi sevdasına bir çözüm bulmak isteyen Microsoft, uzun bir süre web tarayıcısının uyumluluğunda değişikler yaptı ve işletim sistemini bu web tarayıcısına uygun bir şekilde geliştirmeye çalıştı. Bugün gelen bilgilere göre Microsoft'un yanı sıra Google da Chrome'un performası üzerinde çalışmalara başladı.
  Google'ın ilk hedefi, Chrome'un CPU ve GPU üzerinden güç kullanımını azaltmak. Web tarayıcısının çok fazla güç tüketmesi, dizüstü bilgisayar sahiplerinden şikayetler gelmesine neden oluyor. Diğer hedefi ise Chrome'un daha basit bir görünüme ve kullanıma sahip olması. Bunu sağlayabilmek adına web tarayıcısının tasarımında Materyal Tasarım değişiklikleri yapıldı.


  Tüm bu yeniliklerin Chrome 53 ile kullanıcılara sunulacağı açıklandı. Eğer hala Chrome 53'ü kullanmıyorsanız web tarayıcısının ayarlarına giriş yapabilir ve güncellemeleri manuel olarak yükleyebilirsiniz.

  Teknolojioku


  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Google Chrome Güncelleniyor Rating: 5 Reviewed By: Zuhal Özden
  Scroll to Top