728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  24 Eylül 2016 Cumartesi

  Facebook'da Çoklu Dilde Paylaşım Yapma Rehberi


  Facebook birden fazla dilde paylaşım yapıp''evrensel mesajlar'' verebileceğiniz çoklu dil özelliği kulanımını anlatacağız.

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Dünyanın en fazla kullanıcıya sahip sosyal medya platformu olan Facebook, pek çok farklı dilde konuşan milyonlarca insanın da bir araya gelmesini sağlıyor.   Ve muhtemelen sizin de Facebook arkadaş listenizde sizden farklı dilde konuşan, anadili Türkçe'den farklı olan birileri mevcuttur. İşte bu gibi durumlarda paylaşımlarınızda arkadaş listenizde bulunan herkesin dilini kullanabileceğiniz bir yöntem bulunmakta; çoklu dil seçeneği.

  Ayarlar>Dil Ayarları kısmından aktif edebileceğiniz özellik sayesinde Facebook gönderilerinizi birden fazla dil seçeneğinde yazabilmektesiniz. Bu seçenekleri yine kendinizin seçmesini sağlayan sistem, memnun olmadığınız çevirileri düzenleme seçeneği de sunmakta.  Kendi Facebook hesabınızın başka sahip olduğunuz Facebook sayfasında kullanabileceğiniz, özelliği aktif etmek için Ayarlar>Genel kısmından ''Birden Fazla Dilde Gönderi Yaz''ı seçmeniz yeterli olacaktır.

  webtekno  etiketler:Çoklu Dilde Paylaşım Yapma Rehberi, facebook,
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Facebook'da Çoklu Dilde Paylaşım Yapma Rehberi Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top