Cehennem filminden yeni görsel - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

17 Eylül 2016 Cumartesi

Cehennem filminden yeni görsel


Tom Hanks'in başrolde yer aldığı  serinin son halkası fantastik "Cehennem" filminden bir poster daha...

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Dan Brown'ın dünya çapında büyük başarı yakalayan roman serisinden beyazperdeye uyarlanan seri "Da Vinci Şifresi" adlı romanla başlayıp "Melekler ve Şeytanlar" adlı bir başka edebiyat uyarlamasıyla devam etmişti. Usta oyuncu Tom Hanks'in tekrar başrolünü üstlendiği Cehennem adlı son Langdon macerasını yönetecek olan isim bir kez daha Ron Howard olurken, Felicity Jones Langdon'a yardım eden doktor Sienna Brooks, Irrfan Khan Harry Sims, Sidse Babett Knudsen doktor Elizabeth Sinskey ve Omar Sy da Christoph Bruder olarak filmde boy gösterecek. Filmin kötü adamı ise Lone Survivor ile de tanıdığımız Ben Foster olacak. 

Üçlemenin sonu olan Cehennem filmi, Venedik'teki bir otel odasında uyanan ve neler olduğunu hatırlayamayan Langdon ile ona yardım etmeye çalışan doktor Sienna Brooks'un Dante'nin İlahi Komedya kitabıyla bağlantılı olarak dünyaya veba salgınını yaymaya çalışan bir karakteri durdurma çabasını işleyecek. Senaryosu David Koepp'e emanet edilen filmin, 14 Ekim 2016 tarihinde izleyicilerle buluşması bekleniyor. 

Yeni gelen posteri aşağıdan görebilirsiniz.


etiketler: cehennem filmi, cehennem tom hanks, cehennem inferno geliyor, cehennem filmi dan brown, cehennem filmi izle, cehennem filmi konusu, cehennem filmi fragmanı, cehennem filmi indir, cehennem film 2016, cehennem filmi fragman, cehennem filmi türkçe dublaj izle

Post Top Ad