728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  25 Eylül 2016 Pazar

  Blackberry, Sektöre Hoşçakal mı Diyor ?


  Son yıllarda istediği başarıyı yakalayamayan Blackberry, akıllı telefon pazarından çekilebilir. Konuyla ilgili dedikodu ve iddialar dolaşmaya başladı.

  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

  Blackberry kepenkleri mi indiriyor?
  Priv modeli ile beraber Android platformuna geçiş yapan Blackberry, her ne kadar fena sayılmayan satışlar elde etmiş olsa da istediğini alamadı. Nitekim bu durum, şirketin sonu olabilir.

  Akıllı telefon pazarından çekiliyor mu?
  Yıllarca kendi işletim sisteminin arkasında duran ve Android'in gelişmesine karşı 'yıkılmadım ayaktayım' politikası güden şirket, ne yazık ki sona yaklaşmış olabilir. Ortaya atılan iddialara göre firma, yakın bir zamanda akıllı telefon pazarından çekilmiş olacak.


  Satışların düşük seyretmesi, bahsi geçen kararın temel nedeni konumunda. Nitekim Priv ile beraber istediği başarıyı gösteremeyen Blackberry, haliyle yeni kararlar almak zorunda.

  Birkaç gün sonra açıklanacak
  Piyasalarda dolaşan dedikodular, şirketin birkaç gün içerisinde geri çekilme kararını açıklayacağını söylüyor. Bundan böyle donanım üretimi gerçekleştirmeyecek olan firma, sadece yazılım - uygulama bandında yeni içerikler üretecek.

  shiftdelete


  etiketler:Blackberry, Sektöre Hoşçakal mı Diyor ?, blackberry, akıllı telefon,
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Blackberry, Sektöre Hoşçakal mı Diyor ? Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top