Batmanla,Batman'in Savaşı (Video) - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

25 Eylül 2016 Pazar

Batmanla,Batman'in Savaşı (Video)


Batman vs batman bence batman kazanır.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Beyaz perdede süper kahraman filmleri son 10 senedir ciddi bir yükseliş yaşamakta ancak uzun yıllardır zaten filmleri ile karşımıza çıkan bir kahraman var; Batman.

Şimdi size Batman'in uzun uzun beyaz perdedeki tarihini anlatmayacağım ancak şöyle bir gerçek var ki gelmiş geçmiş en iyi Batman filmi tartışmasız ''The Dark Knight'' (hatta en iyi süper kahraman filmi de diyebiliriz). Gerçi filmi zirveye taşıyan Heath Ledger'ın efsane Joker performansıydı ancak Christian Bale'in de şahane bir Batman olduğunu unutmayalım.
Sonrasında ise devir değişti ve yarasa kostümünün yeni sahibi Ben Affleck oldu. Affleck'i nasıl bir performans sergileyeceği soru işaretiydi fakat Batman v Superman'de Affleck karşımıza öyle bir Batman çıkardı ki, Bale'in Batman'i unutuldu gitti. Ancak tartışmalarbir türlü bitmedi. Hangi Batman daha iyi?

Bir YouTuber hazırladığı video ile bu soruyu gündeme getirmiş (araya Michael Keaton'ın Batman'ini de serpiştirmiş ancak biz Bale-Aflleck ikilisine odaklanalım).Peki sizce hangi Batman daha iyi. Ben oyumu hiç düşünmeden Ben Affleck'ten yana kullanıyorum.


Christian Bale mi, Ben Affleck mi? En iyi Batman hangisi?

  •  
    ... %

  •  
    ... %
OY VER

... oy


webtekno

etiketler:Batmanla,Batman'in Savaşı (Video), FİLM, BATMAN, DC

Post Top Ad