Altın Kaplama Sony Walkman! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

1 Eylül 2016 Perşembe

Altın Kaplama Sony Walkman!Teknoloji dünyasının gözde üreticilerinden biri olan Sony, tanıtımını yaptığı yeni Walkman ile şaşırttı. Cihaz, altın kaplama olacak şekilde geliyor.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

3200 Dolarlık Sony Walkman!

Bir zamanlar geliştirdiği Walkman ürünleri ile beraber dünyada fırtınalar estiren Sony, akıllı cihazların popüler hale gelmesinden sonra ne yazık ki bu konuda geri planda kalmıştı. Nitekim akıllı telefonlara olan ilgisini kendisi de arttıran Japon devi, şu sıralar IFA 2016 etkinliğine katılmış durumda.
Burada yeni duyurulara imza atmayı da ihmal etmeyen deneyimli şirket, yeni Walkman modelini resmi olarak gözler önüne serdi. Cihazın bir anda gündem konusu olmasını sağlayan yegane şey ise hem kasa yapısı hem de fiyatı.

Tam 3200 dolar değerinde

Açıklanan bilgilere göre yeni Sony Walkman, 3200 dolar karşılığında satın alınabilecek. Üst seviye kulaklıklar ile birlikte oldukça iyi iş çıkardığı söylenen cihazın son zamanlarda üretilen en pahalı Walkman modeli olacağı kesin.

Ancak ürünün standart versiyonuna 1200 dolar karşılığında ulaşmak da mümkün. 3200 dolarlık model, gelecek yılın başlarında kullanıcılara ulaşan farklı bir sürüm olacak.


Altın kaplama yapıya sahip

Ekran çerçevesi dışında kalan her yeri altın kaplamadan oluşan Walkman modeli, bu sayede manyetik parazitleri en aza indirmeyi başarıyor. Pahalı ve elit bir görünüme sahip olan cihaz, açıkçası bolca reklam videolarında ve şarkı kliplerinde karşımıza çıkacağa benziyor.

Kasa dizaynı tıpkı geçen yıl üretilen Walkman modellerine benzeyen ürünün kulaklık girişi üst kısmında yer alıyor. Ses azaltıma ve yükseltme butonları sağında yer alan müzik çalar hakkında henüz teknik bilgiler paylaşılmış değil. Bu nedenden ötürü cihazın çalışma kapasitesi, ekran çözünürlüğü ve diğer bilgileri henüz bilinmiyor.

Bunların dışında daha uygun fiyatlı ve altın kaplama olmayan Walkman modelinin de yolda olduğu belirtildi.

SDN - ShiftDelete.Netuygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad