Acele Edin Çünkü The Crew Şuan Ücretsiz ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

14 Eylül 2016 Çarşamba

Acele Edin Çünkü The Crew Şuan Ücretsiz !Ubisoft, kuruluşunun 30. yıl şerefine The Crew'i bugün itibari ile uPlay üzerinden ücretsiz olarak oyunculara sundu. oyuna sahip olmak için yapılması gerekenler haberimizde !

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

The Crew Ücretsiz Oldu!
Kuruluşunun 30. yılını kutlayan Ubisoft, geçtiğimiz yaz döneminden beri her ay ücretsiz olarak bir Ubisoft oyununu uPlay üzerinde oyunculara sunmaya başlamıştı. 

İlk önce Prince of Persia: Sand of Time ve Splinter Cell gibi eski Ubisoft oyunlarını ücretsiz olarak oyunculara dağıtan firma, bu ay ise yakın zamanda piyasadaki yerini alan oyunları dağıtmaya yöneldi.

2014 senesinin aralık ayında PC, Sony PlayStation 3, Microsoft Xbox 360 haricinde yeni nesil için Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için de piyasadaki yerini alan The Crew, an itibari ile uPlay üzerinden ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.

Oyunun dağıtım ekranına gelerek, aşağıdaki sözleşmeyi onaylayıp, büyük harfler ile yazan "Get The Game Now" dedikten sonra oyun kütüphanenize eklenecek. Oyunun dağıtım ekranına da buradan ulaşabilirsiniz.Oyun kütüphanenize eklenir eklenmez bir ay boyunca ücretsiz olarak sizde kalacak. Eğer hiçbir taktirde oyunu indirip oynamazsanız, oyun kütüphanenizden kalkacak. Bu yüzden oyunu hesabınıza eklediğiniz an, bir ay içerisinde indirin ve oyuna girip, çıkınız. Bunu yaptığınız taktirde oyun tamamen sonsuza kadar sizin olacak. 

Ubisoft, 2016 senesinin sonuna kadar aynı şekilde her ay farklı bir oyun dağıtmaya devam edecek. 

Her sene Need for Speed oyunlarını gördüğümüz oyun dünyasında ilk kez 2014 senesinde yeni bir Need for Speed gelmemişti. Yarış oyuncularının 2014 senesi içerisindeki yarış oyunu olan The Crew oyuncuların yeni gözdesi olmuştu.

Shiftdelete


etiketler: the crew, need for speed, the crew ücretsiz oldu, ubisoft 30. yılı şeferine the crew ücretsiz, oyun, yarış oyunu

Post Top Ad