2 Günde 3 Milyon Dolar Toplayan Proje - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

12 Eylül 2016 Pazartesi

2 Günde 3 Milyon Dolar Toplayan Proje


İstem dışı kalem çevirmeye, kalem ucunu açıp kapamaya, anahtarla oynamaya son diyen Fidget Cube, sadece iki günde 3 milyon dolar bağış toplamayı başardı !

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


2 Günde 3 Milyon Dolar Toplayan Proje!
Fidget Cube hepimizin aklına gelebilecek türden basit bir proje. Üzerinde sessiz butonlar var ve sizin rahatlamanızı sağlıyor. Oldukça basit görünen bu cihaz bizim değil de Matthew ve Mark McLachlan kardeşlerin aklına gelince bir anda milyon dolarlık bir projeye dönüştü.

Fidget Cube ile kalem çevirmeye son
Son derece basit bir tasarıma sahip olan Fidget Cube her bir yüzünde farklı hastalıklara çare oluyor. Sürekli kalem çeviren, tükenmez kalemin ucuna basıp duran, ellerini ve ayaklarını istem dışı sürekli sallayan insanlara gerçek bir ilaç olmaya geliyor.Her biri ayrı takıntıya derman olan Fidget Cube'ün altı yüzünde, tıklama, çevirme, kapama, açma, döndürme gibi birbirinden rahatlatıcı ve huzur verici özellikler var. 
Dünyanın her yerine gönderilebilecek cihaz için belirlenen çıkış tarihi Aralık 2016 olarak görünüyor. Eh, şimdiden Fidget Cube hayli başarılı kabul edebileceğimiz için 2016 sonunda birçok ofiste bu minik küpü görme ihtimalimiz bulunuyor. 

Bağış evresinin ilk günlerinde 14 dolardan ürüne sahip olabilirsiniz. Fidget Cube'ün satış fiyatıysa 25 dolar olacak.

shiftdelete


Post Top Ad