Xiamoi Note 2 Sızdırıldı ! - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

15 Ağustos 2016 Pazartesi

Xiamoi Note 2 Sızdırıldı !


Çift taraflı kıvrımlı ekranıyla satışa sunulacak Xiaomi'nin yeni telefono Mi Note 2 modeliyle ilgili görseller sızdırıldı. Bakalım Xiaomi Mi Note 2 nasıl olacak?


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


Xiaomi Mi Note 2 Görselleri Sızdırıldı!
Xiaomi'nin çıkacak iki modelinden birisi konumunda olan Mi Note 2'nin teknik özelliklerinden sonra görselleri de internete sızdırıldı. Özellikte Samsung'un  kullanıp başarı elde etmesinin ardından revaçta olan kıvrımlı ekran teknolojisi Xiaomi'nin de birinci ölçütü gibi görünüyor. Çift taraflı kavisli ekranıyla Note 7'nin ekonomik opsiyonu haline gelecek Xiaomi'nin vaatkar olduğu aşikar.
Qualcomm Snapdragon 821 işlemciyle gelecek Mi Note 2'nin 4 ya da 8 GB'lik seçeneklerle satışa çıkacağı düşünülüyor. Ülkemizde resmi satışının olmaması ve alternatif yollarla satın alındığı takdirde ROM kaynaklı problemler yaşatabilmesi son kullanıcıyı düşündürüyor. Ancak fiyatın 370-400 dolar bandında değişiklik göstermesi Mi Note 7'yi fiyat-performans endeksin en üstlerine taşıyor diyebiliriz.5.7 inchlik ekranı ve 3600 mAh bataryasıyla heyecan verici Mi Note 2'nin estetik ölçütlerden de tam not alacakmış gibi görünüyor. Xiaomi'nin yeni modelini 5 Eylül'de tanıtılacağı belirtilmektedir.


shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad