WhatsApp Önemli Bir Destek Sunacak - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

28 Ağustos 2016 Pazar

WhatsApp Önemli Bir Destek Sunacak


Anlık mesajlaşma uygulamalarının lideri konumundaki WhatApp Messenger'a yeni bir güncelleme geleceği duyuruldu. Bu güncellemeyle WhatsApp kullanıcılara GIF desteği sunacak.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

WhatsApp'ta GIF Dönemi Başlıyor!
Anlık mesajlaşma uygulamaları arasında pastanın en büyük dilimin sahibi olan WhatsApp Messenger yeni bir güncellemeye hazırlanıyor. Son dönemde sosyal medya uygulamaları için yenilikçi adımların yaşandığı bir sürece girmiştik. Öyle ki Instagram'da "Stories", Facebook'ta Rio 2016 ile birlikte yeni stickerlar ve filtreler, Linkedin'e video desteği, Tumbler'a reklam yenilikleri gibi pek çok yeni düzenlemeler gelmişti.
Tüm bunların yanında ise Facebook, sosyal medyadaki GIF paylaşımlarının fazlasıyla yaygınlaştığını farketmiş olmalı ki WhatsApp Messenger için GIF desteği sunmaya hazırlandığı açıklandı. Genel perspektiften bakacak olursak WhatApp'e gelecek yenilik için geç kalınmış olduğu söylenebilir.Rootlanan Cihazlar .gif Paylaşabiliyordu
Yeni güncelleme için henüz bir tarih belirtilmedi.Ancak kimi kullanıcılar için WhatsApp üzerinden GIF paylaşımı yeni bir kavram değil. Zira kullanıcılar Android işletim sistemine sahip mobil aygıtlarını root işleminden geçirdiklerinde WhatsApp üzerinden GIF formatındaki medyaları paylaşabiliyorlardı.

İlk Olarak Android Platformuna Gelecek! 
Yayınlanacak güncellemeyle öncelikle Android telefonların GIF desteğine sahip olacağı açıklandı. Yeni güncellemenin iOS platformuna ne zaman geleceği ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad