728x90 AdSpace

 • son haberler

  Blogger tarafından desteklenmektedir.
  30 Ağustos 2016 Salı

  Türk ekip tarafından geliştirilen Harika Bir Giyilebilir Teknoloji Ürünü


  Türk ekip tarafından geliştirilen Bisou adlı dijital kolye, Indiegogo'da desteğimizi beklemekte.


  SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN
  Özellikle yaratıcı teknolojik ürünlerinin hayata geçirilmesinde önemli bir rol oynayan Indiegogo platformunda Türkiye'den bir giyilebilir teknoloji ürünü de bulunmakta; Bisou.

  Akıllı bir kolye olan Bisou, yaratıcılık konusunda son derece başarılı bir ürün olarak karşımıza çıkmakta. 'Dijital kolye' olarak karşımıza çıkan Bisou, 400x400 AMOLED ekrana sahip. Telefon uygulaması sayesinde Bisou'ya istediğiniz görseli, hatt GIF'leri yükleyebilmektesiniz.  Bisou'nun özellikleri şu şekilde;

  1.4-inç, 400x400 çözünürlüğünde yuvarlak AMOLED ekran
  7075 Alüminyum gövde, Gorilla Glass
  350mAh batarya ile 12 saatten fazla kullanım süresi (animasyonlu görsellerde batarya ömrü 6 saate yakın)
  Bluetooth 4.1 ve Wi-fi bağlantısı
  Mikrofon işlevi
  Hem iOS hem de Android uyumluluğu
  Micro USB şarj girişi
  4GB eMMC
  Üniversite öğrencisi olan Güney Köse tarafından yaratılan Bisou, insanların düşüncelerini, hislerini birebir yansıtması, bu şekilde iletişim ve kaynaşma sıkıntısının ortadan kaldırılması amacı ile yapılmıştı. Bu arada Bisou sadece bir kolye değil, rozet olarak da kullanılabilmekte.  ''Türkler genelde ‘böyle işlerin Türkiye’den çıktığını’ görünce çok mutlu oluyorlar. Yabancılar da fikrin harika olduğunu düşünüp ‘bu kadar basit bir fikir daha önce neden hayata geçirilmedi’ diyorlar.'' açıklamasında bulunan Köse, bu konuda oldukça haklı diyebiliriz. Gerçekten de böylesine basit bir fikir daha önceden neden hayata geçirilmedi bilemiyoruz ancak bizden çıkmış olması, son derece gurur verici.

  Bisou'nun Indiegogo'da toplaması için gerekli olan para 50,000 dolar ve daha önünde 1 ayı var. Ön sipariş fiyatı 130 dolar olan Bisou, satışa çıktığında 140 dolar etiket fiyatına sahip olacak. Umarız bu son derece şık ve başarılı ürün hayata geçer. Dijital kolye Bisou'nun Indiegogo sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  webtekno
  uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

  Get it on Google Play
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Türk ekip tarafından geliştirilen Harika Bir Giyilebilir Teknoloji Ürünü Rating: 5 Reviewed By: Mr.Mehmet Ali Aytunç Arslantürk
  Scroll to Top