Steam'da Haftasonu İçin Fırsatlar - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

12 Ağustos 2016 Cuma

Steam'da Haftasonu İçin Fırsatlar


Hafta sonu ne oynayacağım diye düşünüyorsanız, Steam'deki hafta sonuna özel ücretsiz oynanabilir oyunları ve indirimleri bir araya getirdik. İşte Steam hafta sonu fırsatları.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİNSteam Hafta Sonu Fırsatları
Her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da Steam platformunda ücretsiz olarak oynanabilir yapıtlar ve indirimler bizlerle buluştu.

İlk olarak karşımıza, geçtiğimiz aylar içerisinde piyasada yer alan XCOM 2 çıkıyor. Firaxis ekibi tarafından geliştirilen yapım, uzay temasında geçen sıra tabanlı bir tür olarak kendisini bir hayli sevdirdi.

Hafta sonu Goat Simulator ile eğlenin!
Özellikle serinin tutkunu dahi olmayan insanlar tarafından neredeyse olumsuz eleştiri almayan yapım, hafta sonu indirimleri ile birkez daha karşımıza çıktı. %45 indirim oranı ile mağazada yerini alan XCOM 2, 120.45 lira etiket fiyatı ile sahiplerini bekliyor.

Bir diğer yapımımız ise, bağımsız geliştirici firmalardan birisi olan Coffee Stain Studios tarafından geliştirilen ve yayımlanan Goat Simulator isimli yapım oluyor.

2014 yılı içerisinde bizlere merhaba diyen ilginç yapımda, bir adet keçiyi kontrol ederek; şehrin altını üstüne getiriyoruz. Yapım içerisinde yer alan komik sahneler ve olay döngüleri, kısa da olsa sizleri eğlendirecektir.

%75 oranında indirime uğrayan Goat Simulator yapımını kütüphanenize eklemek isterseniz 4.50 TL'yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Ayrıca, hafta sonu boyunca yapımı ücretsiz olarak deneyim edebilirsiniz.Hafta sonuna özel indirime giren bir diğer yapımlarımız ise, Kalypso Media Digital ekibi tarafından yayımcılığı üstlenilen yapımlar oluyor. Bu yapımcıya ait dikkat çeken indirimli yapımların listesini aşağıda bulabilirsiniz.

- Tropico 5 - 9.75 lira (%75 indirim)

- Dungeons 2 - 12.25 lira (%75 indirim)

- Crookz - The Big Heist - 7.75 lira (%75 indirim)

- Anna - Extended Edition - 2.70 lira (%85 indirim)

- Omerta - City of Gangsters - 7.75 lira (%75 indirim)

- Rise of Venice - 9.75 lira (%75 indirim)Tüm bu hafta sonu fırsatları ile birlikte, birçok başarılı yapım da özel fırsatlar kategorisi altında indirime girdi.

Bu yapımlardan ilki, önümüzdeki aylar içerisinde piyasada yer alacak olan Mafia 3 yapımından bir önceki yapım olan Mafia 2 oluyor.

%80 oranında indirime uğrayan yapımı; 9.80 lira karşılığında kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu indirim fırsatının ise Cumartesi günü saat 20:00 civarında sona ereceğini belirtelim.

İndirime uğrayan diğer yapımımız ise Mirror's Edge oluyor. Bugüne özel olarak indirime giren yapım, bu akşam 20:00 sularında tekrar aynı fiyatına dönecek. %75 indirim oranı ile yapımı, 7.75 liraya satın alabilirsiniz.

shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad