Steam'da Hafta Ortası Çılgınlığı İndirimleri - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

25 Ağustos 2016 Perşembe

Steam'da Hafta Ortası Çılgınlığı İndirimleri


Hafta sonu indirimleri ile birlikte hafta ortası indirimleriyle de dikkatlerimizi çeken Steam, bu hafta ortasında da muhteşem indirimler ile karşımıza çıktı.


SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN


Steam Hafta Ortası Çılgınlığı
Cüzdanlarımızın korkulu rüyası haline gelen Steam indirimleri hız kaybetmeden devam ediyor. Artık, haftayı yarıladığımıza göre; Steam hafta ortası çılgınlığına da göz atma zamanımız geldi. RPG türünde birçok yapımın indirime uğradığı fırsatları, aşağıda bulabilirsiniz.

İlk olarak karşımıza, yerli yapımcılarımızdan birisi olan ve kısa bir süre içerisinde ün kazanan TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen Mount & Blade serisi çıkıyor.

Seride yer alan tüm yapımların ve bu yapımlar için geliştirilen genişletme paketlerinin hafta sonu fırsatı ile %75 oranında bir indirim ile mağazadaki yerini aldı. Eğer, henüz bu seriyi denemediyseniz; Mount & Blade Full Collection paketi ile tüm yapımlara ve genişletme paketlerine 17.49 lira ödeyerek sahip olabilirsiniz.Hafta ortası fırsatlarında yer alan bir diğer serimiz ise; hepimizin gönlünde taht kurmayı başaran CD PROJEKT RED ekibi tarafından geliştirilen Witcher serisi oldu.

 The Witcher 3: Wild Hunt isimli yapım, %50 oranında bir indirim fırsatı ile 37.49 liraya sahiplerini beklerken; seride yer alan diğer iki yapımın ise %85 oranında bir indirime uğradığını görüyoruz. 

The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut yapımı 2.70 liraya düşerken; The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition ise 4.65 lira karşılığında kütüphanelere eklenmeyi bekliyor.

RPG deneyimine doyacaksınız!
Mount & Blade ve Witcher serileri ile birlikte Steam hafta ortası çılgınlığında, hepimizi birçok kez sinirlendirmeyi başaran FromSoftware, Inc. ekibi tarafından geliştirilen DARK SOULS III yer aldı. %33 oranında indirim fırsatı ile karşımıza çıkan yapımı, 119.33 lira karşılığında kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Son olarak ise, geçtiğimiz hafta içerisinde Humble Bundle paketi ile karşımıza çıkan Savage Lands isimli erken erişim yapımımız karşımıza çıkıyor. 

Signal Studios ve Smart Ghost firmaları tarafından geliştirilen yapımda, isterseniz tek başınıza hayatta kalmaya çalışırken; isterseniz de arkadaşlarınız ile bir olup kendi krallığınızı kurabilirsiniz. Yapım, %50 indirime uğrayarak 12.00 liraya alıcılarını bekliyor.

shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad