Samsung Galaxy Note 7 İnceleme (Video) - özeldersci

son haberler

Post Top Ad

4 Ağustos 2016 Perşembe

Samsung Galaxy Note 7 İnceleme (Video)


Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy Note 7, düzenlenen Unpacked etkinliğinde tanıtıldı. Peki Galaxy Note 7 bizlere neler sunuyor? Cevabı Galaxy Note 7 ön inceleme videomuzda.

SIFIRDAN MATEMATİK ÖĞRENİN

Samsung Galaxy Note 7 Ön İnceleme
Samsung, uzun zamandır merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy Note 7'yi düzenlediği etkinlikte tanıttı. New York'ta düzenlenen ve bizim de canlı olarak anlattığımız etkinlikte Galaxy Note 7 ve yenilenen aksesuar ailesi ortaya çıkmış oldu.

Herkesin merakla beklediği Galaxy Note 7 nihayet elimizde. Dünyadaki büyük teknoloji siteleriyle aynı zamanda, Galaxy Note 7 ön inceleme videosunu sizlere sunuyoruz. Bakalım Galaxy Note 7 bizlere neler sunuyor?
Galaxy Note 7 Türkiye'ye ne zaman satışa sunulacak?
Samsung Galaxy Note 7, Türkiye'de 12 Ağustos itibariyle ön siparişe sunulacak. Ön sipariş sürecinde Samsung Gear VR'ın USB Type C ile beraber güncellenen yeni sürümü de hediye edilecek.

Galaxy Note 7, ülkemize 3 farklı renkle gelecek. Bu üç farklı renk arasında mavi renk bulunmuyor. Satışta olacak ürünler altın, gümüş ve siyah olacak. İncelediğimiz model de siyah olanı.

Şimdi sizi 12 dakikalık detaylı Galaxy Note 7 ön inceleme videomuzla baş başa bırakalım. Galaxy Note 7'nin detaylarını okumak isteyen takipçilerimiz de haberi okumaya devam edebilirler.

İyi seyirler...shiftdelete
uygulamamızı indirin haberler cebinize gelsin

Get it on Google Play

Post Top Ad